Kırıkhan Olay Gazetesi

HATAY  ADINA TÜM VEKİLLERE TEŞEKKÜR    

HATAY  ADINA TÜM VEKİLLERE TEŞEKKÜR    
21 Ekim 2019 - 10:09

Sarımazı-Erzin arası otoban ücretinin  kaldırılmasıyla ilgili  yaşanılan gelişmelerde, Hatay  milletvekillerinin ortak girişiminin büyük katkısı olduğu öğrenildi.

Özellikle Sarımazı-Erzin arasında yaşayan  araç sürücüleri için    çok büyük kolaylık getirecek olan uygulama aynı zamanda    şehir merkezlerindeki trafik yoğunluğunun azalmasına neden olacak. Böylesine hayati bir konuda  yapılan girişimler  olumlu sonuçlandı ve konu Cumhurbaşkanının onayına kaldı.

Hatay Milletvekilleri Hüseyin Yayman, Hacı Bayram Türkoğlu, Abdulkadir Özel, Sabahat Özgürsoy Çelik, Hüseyin Şanverdi’nin yanısıra   Lütfü Kaşıkçı,  Suzan Şahin’in   girişimleriyle  Hatay’ın bir sorunun ortadan kalkacak olması  Hatay halkını sevindirdi. Hatay halkının sevindiği ayrı bir olay ise  Söz konusu Hatay olunca, siyaset üstü birleşimin tüm milletvekillerince ortaya konulması   oldu. Hatay milletvekilleri Hüseyin Yayman, Lütfü Kaşıkçı ve Suzan Şahin’de sosyal medya hesaplarından konunun çözümü noktasında  gayret gösteren tüm  vekil arkadaşlarına teşekkür ettiler.

Bizde, Hatay için her türlü fedakarlığı yapan tüm  milletvekillerimizi kutluyoruz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Secured By miniOrange