Kırıkhan Olay Gazetesi

“HATAY İÇİN BİRLİKTE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

“HATAY İÇİN BİRLİKTE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”
26 Haziran 2020 - 8:56

Hatay Milletvekilleri, Ankara Hatay Vakfı’nın düzenlediği kahvaltı programına katıldı.

Hatay’ın genel durumu, ekonomisi, Turizmi gibi konuların ele alındığı toplantıda Şehrin tüm vekillerin bir arada olması takdir topladı. Toplantının genel parolası Hatay için birlikte çalışmaya devam edilmesiydi. HATAY İÇİN BİRLEŞTİLER

Hatay Vakfı’nın düzenlediği kahvaltı programına Hatay Vakfı Başkanı İhsan Aydeğer’in yanı sıra, AK Parti Hatay Milletvekilleri, Hacı Bayram Türkoğlu, Abdulkadir Özel, Hüseyin Yayman, Hüseyin Şanverdi ve Sabahat Özgürsoy Çelik, CHP Hatay Milletvekilleri Mehmet Güzelmansur, Suzan Şahin ve İsmet Tokdemir katıldı.
HATAY’IMIZI KONUŞTUK
Konuyla ilgili bir bilgilendirme yapan CHP Hatay Milletvekili İsmet Tokdemir: “Ankara Hatay Vakfının düzenlemiş olduğu kahvaltı programına Hatay Milletvekili arkadaşlarımız ile birlikte katıldık. Hatay’ımızı konuştuk. Programı düzenleyen Hatay Vakfına ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum.”dedi.
VAKİT HATAY VAKTİ
Konuyla ilgili bir bilgilendirme yapan AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel ise: “Hatay Milletvekillerimiz ve Hatay Vakfı yöneticilerimiz ile bir araya geldik. Hatay’ımızla ilgili konularda istişarelerde bulunduk. Hatay Vakfı Başkanı İhsan Aydeğer’e ve vakıf yönetimine çalışmalarında başarılar diliyorum. Hatay için birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Vakit Hatay Vakti!”dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Secured By miniOrange