Kırıkhan Olay Gazetesi

HATAY MİLLETVEKİLİ HÜSEYİN YAYMAN “ 100 BİN ZEYTİN FİDANI DİKİLECEK”

HATAY MİLLETVEKİLİ HÜSEYİN YAYMAN “  100 BİN ZEYTİN FİDANI DİKİLECEK”
01 Aralık 2019 - 12:14

Hatay Millletvekili Hüseyin Yayman, bölge halkına müjde üstüne müjde vermeye devam ediyor. Aygırgölü mahallesinde muhtarlar ile bir araya gelen Milletvekili Yayman, Kırıkhan ve Hassa’ya toplamda 100 bir zeytin fidanı ekimi yapılacağını söyledi.
Seçim bölgesine geldiği zaman sık sık mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek sorun dinleyen Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman bu kez Aygırgölü mahallesinde 15 mahalle muhtarıyla bir araya geldi.
Aygırgölü Muhtarı Alit Bitken’in ev sahipliğinde muhtarlara hitap eden Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman “ Muhtarlarımızın böylesine birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmesinden çok mutluyuz. Hizmet noktasındaki işbirliğe içerisinde olduğumuz muhtarlarımızla sık sık bir araya geliyor, yaşam alanlarıyla ilgili sorunları dinliyoruz. Burada belirtilen sorunların çözüme kavuşturulması için çalışıyoruz. Bölgemiz halkına gelir kaynağı yaratmaya çalışıyoruz. Kırıkhan ve Hassa’da Orman vasfını yitirmiş arazilere 100 bin adet zeytin fidanı ekimi yapılacak. Bu alanlar o bölgedeki ihtiyaç sahiplerine dağıtılacak.”dedi.
Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman’ın muhtarlarla biraraya gelme toplantısına, Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, Ak Parti İlçe Başkanı Ömer Erdal Çelik, Ak Parti İl başkan yardımcısı İbrahim Cihangir, Ziraat Odası Başkanı Mehmet Çelik ve belediye meclis üyeleri katıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Secured By miniOrange