Kırıkhan Olay Gazetesi

HATAY MİLLETVEKİLLERİ HATAY İÇİN BİR ARAYA GELDİLER

HATAY MİLLETVEKİLLERİ HATAY İÇİN BİR ARAYA GELDİLER
04 Kasım 2019 - 10:57

Hatay’ın vekilleri Hatay’ın sorunlarını konuşmak ve çözüm yollarını aramak için bir araya geldi. toplantıda Medeniyetlerin Başkenti Hatay’ı yakışır görüntüler ortaya çıktı.

HATAY’IN VEKİLLERİ BİR ARADA

AK Parti Hatay Milletvekilleri Hacı Bayram Türkoğlu, Hüseyin Yayman Abdulkadir Özel Hüseyin Şanverdi, Sabahat Özgürsoy Çelik, CHP Hatay Milletvekilleri Mehmet Güzelmansur, Suzan Şahin Serkan Topal, İsmet Tokdemir ve MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı Hatay’ın sorunlarını konuşmak için buluştu.

BEREKETLİ VE VERİMLİ BİR FİKİR TEATİSİ GERÇEKLEŞTİRDİK

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından bir bilgilendirme yayınlayan AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman: “Medeniyetlerin Payitahtı, Barış ve Kardeşliğin Şehri Hatay’ımızın AK Parti, CHP ve MHP’li Milletvekilleriyle Birlikte Sabah Kahvaltısında Bir Araya Geldik ve Memleketimizin Sorunları ve İhtiyaçları Üzerine Bereketli ve Verimli Bir Fikir Teatisi Gerçekleştirdik.. İSTİŞAREDE RAHMET VARDIR Tüm Milletvekillerimizle Birlikte Müreffeh Hatay, Kalkınmış Hatay, Marka Kent Hatay İçin “İstişarede Rahmet Vardır” Parolasıyla Karar Birliği, El Birligi, Güç Birliği ve Gönül Birliği İçinde Çalışıyoruz.

ORTAK DERDİMİZ VE SEVDAMIZ HATAY

Tevhid, Kardeşlik, Hoşgörü Mayası İle Yoğrulmuş Medeniyetler Kenti Hatay’ımızı Sadece Ülkesel Değil, Küresel Ölçekte de Tarihi Misyonuna Yakışır Şekilde Hak ettiği Mu teber Konuma Yükseltmek En Büyük Hedefimiz.Siyasi Görüşümüz Ne Olursa Olsun; Ortak Derdimiz ve Sevdamız Hatay Olsun, Vatan Olsun.”dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Secured By miniOrange