Kırıkhan Olay Gazetesi

HATAY VALİSİ BAYRAMDA ŞEHİT AİLELERİNİ ZİYARET ETTİ

HATAY VALİSİ BAYRAMDA ŞEHİT AİLELERİNİ ZİYARET ETTİ
05 Haziran 2019 - 8:45

Hatay Valisi  Rahmi Doğan ve eşi Gülden Gülüzar Doğan  Ramazan Bayramı nedeniyle Şehit P.Söz.Er Ercan Can ile Şehit  P.Söz.Er Ali Çeker’in ailelerini evlerinde ziyaret etti.
İlk olarak Hassa ilçesinde  Şehit P.Söz.Er Ercan Can’ın ailesini ziyaret ederek bir süre görüşen Vali Doğan, daha sonra Kırıkhan İlçesinde  Şehit  P.Söz.Er Ali Çeker’in ailesini ziyaret etti.

Şehitlerimiz için Kur-an Kerim tilaveti yapılarak, dualar okundu. Şehit aileleri ile yakından ilgilenen ve Ramazan Bayramını kutlayan Vali Doğan, şehitlere Allah’tan rahmet ailelerine de sabır dileklerini iletti. Şehit ailelerinin herkesin kalbinde müstesna bir yere sahip olduğunu belirten Vali Doğan, “Devletimiz ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını feda etmiş şehitlerimizin, canlarını hiçe saymış gazilerimizin haklarını ne yapsak ödeyemeyiz. Onların aileleri bizlere birer emanettir. Bugüne kadar her zaman onların yanında olduk bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile tüm şehitlerimize ve ebediyete intikal etmiş gazilerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.
Şehit aileleri kendilerini unutmayarak bayramda da ziyarete gelen Vali Doğan’a ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek, nazik ziyareti için teşekkür ettiler.
Ziyarete hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, 2.Hudut Alay Komutanı Albay Ahmet Gürbüz, İl Jandarma Komutan Vekili Albay yılmaz Kırgel, İlçe kaymakamları, İlçe Belediye Başkanları, 1.Hudut Tabur Komutanı Binbaşı Hakan Çakır da eşlik etti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Secured By miniOrange