Kırıkhan Olay Gazetesi

HATAY’IN BÜYÜK BİR FUAR ALANINA İHTİYACI VAR

HATAY’IN BÜYÜK BİR FUAR ALANINA İHTİYACI VAR
05 Kasım 2018 - 12:58

MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı 31 Ekim’de Ankara’da düzenlenen Başkent’te Hatay Tanıtım Günleri programına katılmasının ardından Hatay’a gelerek ayağının tozu ile Hatay’da düzenlenen 3. Hatay Tarım Fuarı’na katıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı 1 ve 4 Kasım 2018 tarihlerinde gerçekleştirilen 3. Hatay Tarım Fuarı’na katılarak şehir dışından gelen firmaların açtığı stantları ziyaret etti. Otogar Karşısında bulunan Fuar Alanı’nda gerçekleştirilen 3. Hatay Tarım Fuarı’na katılan MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı’yı, Hatay Mobilyacılar Odası Başkanı M. Ali Yapar, HASİAD Başkanı Gökhan Alkan, Hatay Ülkü Ocakları Başkanı Metin Taşçı, MHP Altınözü Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Yüksek, Elka Fuarcılık Genel Müdürü Bülent Yamaç ve beraberinde bulunan organizasyon temsilcileri karşıladı.

Fuarda açılan stantları ziyaret eden MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, stantlarda bulunan tarım iş makinaları, tarım araçları ve zirai ürünleri yakından inceledi. Elka Fuarcılık Genel Müdürü Bülent Yamaç’tan bilgiler alan MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı yaptığı kısa konuşmada, “Hatay ilimiz tarım kenti olduğu için, bereketli topraklarımızda yetişen ürünlerimizin ciddi anlamda karşılığı olduğuna inanıyorum. Hatay’da bulunan çiftçilerimizin ve tarım ürünleriyle uğraşan sanayicilerimizin bu tanıtım fuarını sahiplenmesi bizleri memnun etmektedir. Fakat bu yeterli mi? Kesinlikle yeterli değildir. Daha büyük bir alanda fuar yapıp, Hatay’ı geniş bir yelpazede tanıtmak daha anlamlı olur diye düşünüyorum. Tarım Fuarı’nın başta çiftçilerimize ve firmalarımıza hayırlara vesile olmasını diliyor, Hatay için emek harcayarak emeği geçenlere de teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.