Kırıkhan Olay Gazetesi

HBB ZABITA EKİPLERİ KIRIKHAN’DA DENETİMLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

HBB  ZABITA  EKİPLERİ KIRIKHAN’DA DENETİMLERİNİ SÜRDÜRÜYOR
11 Haziran 2020 - 10:48

   Hatay Büyükşehir Belediyesi 2. Bölge Zabıta Şube Müdürü Fatih Arslan,  sorumluluk alanlarındaki  bölgelerde denetimlerin devam ettiğini söyledi.

    Sorumluluk bölgesindeki kasap ve lokantalarda ruhsat ve hijyen denetimi yapan zabıta ekipleri, eksiklikleri bulunan esnaflara ihtarda bulundu. HBB olarak ilçe genelinde vatandaşın huzur ve sağlığı için taviz vermeden gerekli olan tüm denetimleri yaptıklarını ifade eden Hatay Büyükşehir Belediyesi 2. Bölge Zabıta Şube Müdürü Fatih Arslan, “Halkımızın daha rahat ve sağlıklı bir şekilde yaşaması için denetimlerimizi aralıksız olarak sürdürüyoruz.  Kaldırım işgalinde  bulunan esnafları tek tek uyarıyoruz. Ayrıca, gelişi güzel yollara tezgah açan vatandaşlara yönelik uyarılara da devam ediyoruz.  Halkımız için aralıksız denetimlerimiz sürmektedir” dedi.

Hatay Büyükşehir Belediyesi 2. Bölge Zabıta Şube Müdürü Fatih Arslan gazetemiz bürosuna da  bir nezaket ziyaretinde bulundu. Arslan,   özellikle sağlık  ve hijyen konusuna çok önem verildiğini dile getirdi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.