Kırıkhan Olay Gazetesi

“ HBB’DEN 1 KURUŞ YARDIM GELMEDİ, TÜM  YÜKÜ AYHAN YAVUZ ÇEKİYOR”

“ HBB’DEN 1 KURUŞ YARDIM GELMEDİ, TÜM  YÜKÜ AYHAN YAVUZ ÇEKİYOR”
06 Mart 2019 - 12:41

Kırıkhanspor Başkanı Hüseyin Çağlar,  gündemdeki gelişmelere bir açıklık getirdi. Çağlar, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş yardım sözü verdi ancak  yerine getirilmedi dedi. Kırıkhanspora tek yardım elini uzatan kişi varsa, oda Kırıkhan belediye Başkanı Ayhan Yavuz’dur dedi.

Kamuoyunda yapılan dedikodulara açıklık getiren  Hüseyin Çağlar “  Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş bize yardım sözü verdi.  Sağda solda Hüseyin Başkan, Büyükşehirin verdiği parayı ne yaptı diye yazıp atıyorlar.  HBB bize para vermedi. Söz verdi, burada bir iş adamının  yanına gönderdi. Ben de o iş adamını ziyaret ettim, Başkan Savaş  bana talimat versin, Kırıkhanspor  için elimden geleni yaparım dedi. Ancak, gerisi gelmedi.  Kırıkhanspora , Hatay Büyükşehir belediyesinden  1 kuruş daha gelmedi. İddia edenler belgesi varsa çıksın açıklasınlar” dedi.

Yaptığı basın toplantısında  konulara açıklık getiren Kırıkhanspor Başkanı Hüseyin Çağlar “   Takıma güveniyorum, sonuna kadar takımın arkasındayım. Düşsede, kalsada takmımın yanındayım. Benim başkanlığım  süresince teknik direktör  Bülent  Öztürk kalacaktır.  Kendisine güveniyorum” dedi.

Çağlar “ Kırıkhanspor maçlarında  bir tek seyircimizden para almadık.  Allah’ın bir kulu bilet alarak maça girdik diyemez. Biz   maçlara girişleri  ücretsiz yaptık.  Hiçbir geliri olmayan kulübüz.  Bir esnaf dahi  size yardım ettik diyemez. Biz kulübün eski borçlarını ödedik. “dedi.

Kırıkhanspora her yönden destek veren tek kişininBelediye Başkanı Ayhan Yavuz  olduğunu belirten Hüseyin Çağlar “  Belediye Başkanımız Ayhan Yavuz  her konuda  Kırıkhanspora  destek olmuştur. Bize tek destek olan yardım eden kişi varsa oda Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuzdur. Allah razı olsun kendisinden. “dedi.

Çağlar “ Kırıkhanspor düşmeyecek.  Futbolcularıma, teknik heyetime bu konuda güveniyorum. Dedikodularla takım yıpratılıyor. Morallerimizi bozmaya çalışıyorlar. Ancak  tüm bu olayların üstesinden geleceğiz. Sporseverlerimiz bize inansınlar” dedi.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.