Kırıkhan Olay Gazetesi

HİZMET BULUŞMALARI HAREKÂTI

HİZMET BULUŞMALARI HAREKÂTI
22 Temmuz 2020 - 9:02

AK Parti Hatay İl Teşkilatı hizmet buluşmaları adı altın da vatandaşların ve partililerin dertlerini dinlemeyi planlıyor. Geçtiğimiz hafta sonu hizmet buluşmaların basın mensuplarıyla paylaşan İl Yönetimi, yeni dönemde her hafta bir milletvekilinin vatandaşlarla bir araya geleceğini açıkladı.

AK Parti Hatay İl Başkanı Yeloğlu hizmet buluşmalarıyla birlikte nöbetleşe gerçekleşecek sistemde vatandaşın milletvekillerine sıkıntılarını anlatabileceğini söyledi. AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman ise Hatay’da tam saha pres yapacaklarını ifade etti.

YELOĞLU; “HİZMET BULUŞMALARINA BAŞLIYORUZ”
AK Parti Hatay İl Başkanlığı binasında gerçekleşen buluşmada konuşan İl Başkanı Mehmet Yeloğlu, hizmet anlayışının süreceklerini ifade ederken şöyle konuştu; “Biz bugünden sonra AK Parti Hatay İl Teşkilatı olarak vatandaşlarla buluşmalarımızı gerçekleştireceğiz. Hizmet buluşmaları adı altında başlattığımız ilklerden birini yaşayacağız. Bundan sonra her hafta veya 15 günde bir mutlaka milletvekillerimizle nöbetleşe sistemine geçiyoruz. Cumartesi günü partimizde olarak, dertleri olan vatandaşlarımızın taleplerini dinleyecekler. Bundan sonra vekillerimiz partimizde olacak. Antakya ve diğer ilçelerimizden de nöbetçilerimiz olacak. İl yönetiminde nöbetleşme sistemi sürecektir. Vekillerimizin gelmesiyle vatandaşlarımız bize anlatamadığı problemleri onlara anlatacaklardır. Memleket için gerekli olan yatırımları değerlendirme imkanı bulacağız. AK Parti demek hizmet demektir. Hatay’da da değerli vekillerimizin çalışmasıyla son derece güçlü, gerekli yatırımlar devam etmektedir. Samandağ-Arsuz yolu memleket için bir değerdir. Daha birçok değerleri hizmetlerimiz olacaktır. Amanos Tüneli ihale aşamasına geldi. Bu konuda emeği geçen vekillerimize çok teşekkür ediyorum.”

YAYMAN; “YAYLADAĞI – SAMANDAĞ YOLUNU HİZMETE SUNACAĞIZ” Nöbet sisteminde ilk sırayı alan AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman ise, “AK Parti milletin partisidir. AK Parti başkalarına bakarak hiza alan parti değildir. AK Parti halkımızın iki asırlık beklenti partisidir. Bunun en büyük örneği de Ayasofya’nın cami haline gelmesidir. Bu konuda iktidar, muhalefet ayrımı gözetmeksizin parlamento hizmet verenlere teşekkür ediyoruz. AK Parti’de Hatay’ da Milletvekillerimiz 15 güne bir nöbetleşe sistemine başlıyoruz. Her hafta biz bir ara ya gelerek vatandaşlarımızın derdini dinleyeceğiz. Bu sürece pandemi öncesinde girecektik ama fırsat olmadı. Önümüzdeki dönemde tam saha pres yapacağız. Biz önümüzdeki dönemde de AK Parti olarak her yerde sahada olacağız. AK Parti’nin bir sloganı var, yaparsa AK Parti yapar. Burada hayal dahi edilmeyen işleri Cumhurbaşkanı yapmıştır. Emeği geçen herkese şükranlarımızı sunuyoruz. İnşallah bundan sonra hizmet treni yol almaya devam edecektir. Bu kapsamda da Yayladağı-Samandağ arasındaki yolu da yakın zamanda hizmete sunacağız” şeklinde konuştu. Konuşmaların ardından AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman görüşme ofisinde vatandaşların ve partililerin sorunlarını dinledi

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.