Kırıkhan Olay Gazetesi

KARAMEHMETOĞLU VE YAVUZ ANNELER GÜNÜNDE ŞEHİT ANNELERİNİ ZİYARET ETTİ

KARAMEHMETOĞLU VE YAVUZ ANNELER GÜNÜNDE ŞEHİT ANNELERİNİ ZİYARET ETTİ
10 Mayıs 2020 - 17:33

Kırıkhan Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu, Belediye Başkanı Ayhan Yavuz Anneler günü dolayısıyla Şehit Annelerini ziyaret etti.

10 Mayıs Anneler günü yapılan ziyaretlere Kaymakam ve Belediye Başkanı ile birlikte Garnizon Komutanı Piyade Binbaşı Hakan Çınar’da katıldı.
Yapılan ziyaretler kapsamında; Şehitlerimiz Bestami Buluş, Ahmet Bayram, Ahmet İnce, Ali Çeker, Şahin Elitaş’ın annelerini ayrıca Kırıkhan’ın 110 yaşındaki en yaşlı annesi Ayşe Kara, 100 yaşındaki Durdu Dalkıran ve Fidan Yılmaz’ı ziyaret etti.

Ziyaretlerde Annelerin ellerini öpüp hediyeler vererek anneler günlerini kutlayan Kaymakam Karamehmetoğlu ve Başkan Yavuz yaptıkları ortak açıklamada; “ Onlar, yüreğimizde sonsuza kadar yaşayacak kahraman şehitlerimizin bize emanetidir. Başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelerin anneler günü kutlu olsun.” Dediler.
Kaymakam, Belediye Başkanı ve Garnizon Komutanının ziyaretleri haricinde, Kaymakamlık, Garnizon Komutanlığı, Belediye, Emniyet Müdürlüğü ve Sosyal Politikalar müdürlüğünden 3 guruptan oluşan ekiplerde, Anneler Günü dolayısıyla Muhtelif mahallelerde ikamet eden Anneleri ziyaret edip hediyeler verdi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Secured By miniOrange