Kırıkhan Olay Gazetesi

İBRAHİM KILIÇ “ HERKESİN YÜZÜ BİZİMLE  GÜLECEKTİR”

İBRAHİM KILIÇ “ HERKESİN YÜZÜ BİZİMLE  GÜLECEKTİR”
12 Mart 2019 - 9:00

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli Yerel seçimlerinde İYİ Partiden Kontenjan Meclis Üyesi Adayı olan İbrahim Kılıç, Erhan Yavuzyılmaz ile  Kırıkhan’ın değişime  ve hizmete doyacağını söyledi.

Sanayi esnafını temsilen   İYİ Parti Kırıkhan Belediye Meclis  listesinde  bulunduğunu belirten  İbrahim Kılıç  “ Esnaflarımızın yaşadıkları sıkıntıları çok iyi biliyoruz. Siftah yapmadan işyerini kapatan esnafların içler acısı hali ortada. Çalıştırdıkları  işçilerin paralarını ödeyemeyen esnaflarımız  göz önünde. Kırıkhan’ın en büyük sorunu iş sahalarının olmaması ve tarıma  dayalı  olmasıdır. Ekonomimizin iyileşmesi, esnaflarımızın eski güçlü dönemlerine  dönmesi için Organize Sanayi bölgesinin bir an önce  faaliyete açılması gerekir. Yine dışarıdan  gelecek yatırımcılara  sahip çıkmak gerek. Çiftçilerimizin alın terinin karşılığını alması gerek.  Çiftçi kalkınırsa, esnafta kalkınır. Esnaflarımızın sorunlarını çözmek için bir adım atılması gerekir.  İyi Parti Belediye Başkan adayı Erhan Yavuzyılmaz’la  Kırıkhan hizmete doyacak, sorunlar sona erecektir. Esnaflarımızın yüzü gülecektir.”dedi.

İYİ Parti Kırıkhan Belediye Meclis Üyesi Adayı İbrahim Kılıç,  İYİ parti kadrosu olarak seçimlere çok iyi hazırlandıklarını, vatandaşların güven duyabileceği, temsil kabiliyeti olan bilgi ve beceri sahibi adaylarla seçimlere katılacaklarını belirtti.  Kılıç ; “Seçimlerde değerli Kırıkhan halkımızın destekleriyle iyi bir sonuç alacağımıza ve başarılı olacağımıza inancımız tamdır.  Kırıkhan’ın yerelde çok büyük sorunları bulunmaktadır. Seçildiğimiz takdirde bu sorunların çözümü için şahsım ve İyi parti Belediye Başkan Adayı Erhan Yavuzyılmaz olarak en iyi şekilde mücadele edeceğimizin bilinmesini istiyorum. Parti farkı gözetmeksizin, Kırıkhan halkının sorunlarını çözmek ve dile getirmek için şeffaf ve uzlaşıcı, sorun çözücü bir şekilde hizmet edeceğiz. Bu vesile ile 31 Mart yerel seçimlerinin ülkemize ve ilimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.