Kırıkhan Olay Gazetesi

KALETEPE MAHALLESİNDEN 6 BÜYÜK AİLE CUMHUR İTTİFAKINA KATILIM YAPTI

KALETEPE MAHALLESİNDEN 6 BÜYÜK AİLE CUMHUR İTTİFAKINA KATILIM YAPTI
06 Mart 2019 - 11:05

31 Mart ülkemizin beka seçimleri yaklaşırken Kırıkhan’ın mahallelerinden Cumhur İttifakına katılımlar her geçen gün artmaya devam ediyor.

Bu bağlamda Kaletepe mahallesinden KAYA, İĞDE, DEMİR, SEVİL, ÜNLÜ ve AKSOY aileleri Ülke Bekası için kararlarını verip Cumhur İttifakına katılım yaptı.

Kırıkhan Cumhur İttifakı SKM’ de düzenlenen katılım programına, Hatay Milletvekili Doç. Dr. Hüseyin Yayman, Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, Ak Parti İlçe Başkanı Ömer Erdal Çelik, MHP İlçe Başkanı Ahmet Terzioğlu, Gençlik Kolları Başkanı Osman Mutlu, Meclis üyesi adayları ve yönetim kurulu üyeleri ve Kaletepe mahalle Muhtarı Hasan Demir katıldı.

Katılım programında konuşmalar yapan Milletvekili Hüseyin Yayman ve Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, “31 Mart tarihinde yapılacak olan seçimlerin belediye seçiminden ziyade Ülkemizin bekasının oylanacağı bir seçim olduğunu bütün Kırıkhan’lı hemşerilerimiz idrak etmiş durumda. İki büyük liderimizin kurmuş olduğu Cumhur İttifakımıza mahallelerimizin büyük teveccüh göstermesi bizleri de onurlandırmıştır. Kutsal İttifakımıza katılım yapan Kalatepe mahallemizin 6 büyük ve geniş ailesine teşekkür ediyor ve hoş geldin diyoruz” dediler.

Daha sonra açıklama yapan 6 ailenin büyükleri; “ Şunu çok iyi görüyoruz ki hain güçler ülkemizi bölmek için her türlü oyunlarını sergilemektedir. 31 Mart tarihinde yapılacak olan seçimleri de ülkemizin beka seçimi olduğunun idrakindeyiz. Hal böyle iken “Söz Konusu Vatan olduğunda gerisi teferruattır” anlayışıyla Cumhur İttifakına katılım yapıp ülkemizin beka mücadelesinde karınca – kaderince katkı sağlamak istedik” dediler.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.