Kırıkhan Olay Gazetesi

KARAMEHMETOĞLU VE YAVUZ, DEVLETİMİZİN SEVGİ VE ŞEFKATLİ YÜZÜYLE YETİMLERE ZİYARETTE BULUNDU

KARAMEHMETOĞLU VE YAVUZ, DEVLETİMİZİN SEVGİ VE ŞEFKATLİ YÜZÜYLE YETİMLERE ZİYARETTE BULUNDU
08 Mayıs 2020 - 18:42

Kırıkhan Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu ve Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, her yıl Ramazan-ı Şerifin 15. günü kutlanan Dünya yetimler günü dolayısıyla yetim çocuklara Devletin Sevgi ve Şefkatli yüzü ile ziyarette bulundu.
 Yapılan ziyaretlerde yetim çocuklara hediyeler takdim eden Kaymakam Karamehmetoğlu ve Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, yaptıkları ortak açıklamada; “Bizler toplum olarak asil bir milletiz. Her zaman mazlumların yanında olduğumuz gibi yetim ve öksüz çocuklarımızı da sahiplenerek, onların geleceğini aydınlatmak için elimizden gelen bütün gayretleri göstermeye devam edeceğiz. Yetimlerimizin huzur bulması, dünyanın huzur bulması demektir. Yetimlerin horlanmadığı, sahipsiz bırakılmadığı, insani değerlerin yeniden zirve yaptığı bir dünya olması dileğiyle 8 Mayıs Dünya Yetimler Günü hayırlara vesile olsun.
Gelin hep birlikte öksüz ve yetimlerimizi sevindirelim, onlara sahip çıkmaya devam edelim. Ne mutlu yetimin başını okşayan, eğitimine yardımcı olanlara. Ne mutlu onların haklarını koruyup kollayan, şefkat elini uzatanlara.” UNUTMAYALIM Kİ YETİM GÜLERSE DÜNYA GÜLER” Dediler.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Secured By miniOrange