Kırıkhan Olay Gazetesi

Kaymakam Bülent UYGUR, Altınözü Devlet Hastenesinde Çocuk Polikliniğinde Tedavi Gören Çocukları Ziyaret Etti.

Kaymakam Bülent UYGUR, Altınözü Devlet Hastenesinde Çocuk Polikliniğinde Tedavi Gören Çocukları Ziyaret Etti.
04 Mart 2019 - 11:21
Kaymakam Bülent UYGUR Kansu İlkokulu öğrencileri tarafından Altınözü Devlet Hastanesinde düzenlenen “Herşeyin Başı Sağlık Projesi” kapsamında çocuk polikliniğinde tedavi gören çocuklarımızı ziyaret ederek hastalarımızın moral ve motivasyonunu arttırmak amacıyla hediye takdim etti. Etkinliğe Kaymakam Bülent UYGUR, Altınözü Devlet Hastanesi Baş Hekimi Dr. Batuhan KUNT, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet GÜNER, hastane yönetimi ve öğrenciler katıldı.
Kaymakam Bülent UYGUR, “Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın sosyal projelerde yer alması bizleri mutlu etmektedir. Kansu İlkokulu öğrencileri ile birlikte Altınözü Devlet Hastanesi çocuk polikliniğinde tedavi gören çocuklarımızı ziyaret ederek, öğrencilerimizin hazırladığı hediyeleri takdim ettik. Öğrencilerimizin geliştirmiş oldukları projeden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Altınözü Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Batuhan KUNT ve hastane yönetimine, ilçemizde başarılı bir şekilde sağlık hizmeti verdiklerinden dolayı da teşekkür ederim.” dedi.
Kaymakam Bülent UYGUR etkinlik sonrası poliklinik ve serviste tedavi gören vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.