Kırıkhan Olay Gazetesi

Kaymakam Bülent UYGUR, Altınözü Ziraat Odası Başkanı Sabahattin BAYIR ve yönetimine hayırlı olsun ziyareti.

Kaymakam Bülent UYGUR, Altınözü Ziraat Odası Başkanı Sabahattin BAYIR ve yönetimine hayırlı olsun ziyareti.
21 Şubat 2019 - 13:46
Kaymakam Bülent UYGUR, Belediye Başkanı Rıfat SARI, Altınözü Cumhuriyet Başsavcısı Özgür ÖZEN, Cumhuriyet Savcısı Sait Can BÜLEN, İlçe Jandarma Komutanı J. Yzb. Abdi ÜÇKUYU, İlçe Emniyet Amiri Ali YILMAZ ve vatandaşlar, Altınözü Ziraat Odası Başkanlığına seçilen Sabahattin BAYIR ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Kaymakam Bülent UYGUR, “Ziraat Odası Başkanı seçilen kişiler ilçelerine hizmet etmekle yükümlüdür. Koltuklar elbet dolar, mühim olan hizmet etmektir. Bu anlamda size büyük görev düşmektedir. İnşallah ilçemize güzel hizmetlerde bulunursunuz ve çiftçilerimiz için önemli projeler üretirsiniz. Altınözü Ziraat Odası Başkanı Sabahattin BAYIR ve yönetimine hayırlı olsun diliyor, görevinizde başarılar diliyorum.” dedi.
Belediye Başkanı Rıfat SARI, “Yeni seçildiğiniz görevinizde size ve yönetiminize başarılar diliyor, Altınözü halkı adına önemli icraatler gerçekleştirmenizi temenni ediyorum.” dedi.
Altınözü Cumhuriyet Başsavcısı Özgür ÖZEN, “Benim her görev yaptığım yerde en iyi anlaştığım kurum Ziraat Odaları başkanları olmuştur. Burada da sizlerle iyi iletişimde olup yeni projelerde faydamız dokunabileceğine inanıyorum. Yeni görevinizde sizlere başarılar diliyorum.” dedi.
Altınözü Ziraat Odası Başkanı Sabahattin Bayır da ziyaretçilerine teşekkür ederek, ilçemiz için el birliğiyle çalışacaklarını ifade etti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.