Kırıkhan Olay Gazetesi

Kaymakam Bülent UYGUR, Atayurdu İlk / Ortaokulunu ziyaret etti.

Kaymakam Bülent UYGUR, Atayurdu İlk / Ortaokulunu ziyaret etti.
13 Şubat 2019 - 14:42
Kaymakam Bülent UYGUR, ilçemiz Atayurdu Mahallemizde bulunan Atayurdu İlk / Ortaokulunu ziyaret ederek, öğrenci ve öğretmenlerle bir araya geldi. Ziyarete, Kaymakam Bülent UYGUR, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet GÜNER, şube müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Kaymakam Bülent UYGUR Atayurdu Mahallemizde bulunan Atayurdu İlk / Ortaokulunda bulunan sınıflarını gezerek, geleceğimizin teminatı minik öğrencilerimizle sohbet etti.
Kaymakam Bülent UYGUR, ” Çocuklarımız bizlerin geleceğidir. Gelecekte her biri ülkemizin çeşitli aşamalarında hizmet vererek, faydalı birer birey olacaklardır inşallah. Ülkemizin geleceği için öğrencilerimizi iyi eğitmek zorundayız. Bu konuda üzerimize düşen görev ne ise eksiksiz yerine getirmeliyiz. İlçemiz okullarını dolaşarak eksiklikleri yerinde tespit edip yaşanan sıkıntıları gideriyoruz. Okul idarecilerimizle bir araya gelerek burada öğrencilerimizin daha verimli bir eğitim alabilmeleri için istişarelerde bulunduk. Okul yöneticilerimiz ve öğretmenlerimizin, performanslarını ortaya koyarak ilçemizde eğitim seviyesini yükseltmek, mevcut durumdan daha ileriye götürmek için daha fazla emek ve çaba sarf ederek başarı oranının arttıracaklarına inanıyorum. Okulumuzun varsa sorun ve yapılması gereken eksiklerini ise yerinden tespit ettik.” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.