Kırıkhan Olay Gazetesi

Kaymakam Bülent UYGUR, ev ziyaretlerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Kaymakam Bülent UYGUR, ev ziyaretlerinde vatandaşlarla bir araya geldi.
11 Mart 2019 - 9:50
        Kaymakam Bülent UYGUR, ev ziyaretlerinde vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. İlçemiz Boynuyoğun Mahallesinde gerçekleştirdiği ev ziyaretleri kapsamında vatandaşların sıkıntılarını dinledi. Ziyarete, Kaymakam Bülent UYGUR ve mahalle muhtarı katıldı.
          Kaymakam Bülent UYGUR, vatandaşlarla buluşma kapsamında ziyaret gerçekleştirdiği evlerde ailelerin sıkıntılarını dinledi. Evde bulunan çocuklarla da yakından ilgilenen Kaymakam UYGUR, çocukların eğitim durumları hakkında ailelerinden bilgi aldı. Ziyaret ettiği Boynuyoğun mahallesinde karşılaştığı vatandaşlarla da sohbet eden Kaymakam UYGUR, kendisine iletilen görüş, öneri, istek ve sorunların yerine getirilmesi için yetkililere talimat verdi.
        Kaymakam Bülent UYGUR, “ İlçemiz Boynuyoğun Mahallesinde vatandaşlarla buluşma kapsamında evlerinde ziyaret gerçekleştiriyoruz. Ev ziyaretlerinde bulunarak vatandaşlarımızın istek ve şikâyetlerini yakından dinliyoruz. Vatandaşlarımızın, sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeleri bizler için çok önemlidir.” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.