Kırıkhan Olay Gazetesi

Kaymakam Bülent UYGUR, Semt Pazarında Vatandaşlarla Buluştu.

Kaymakam Bülent UYGUR, Semt Pazarında Vatandaşlarla Buluştu.
21 Şubat 2019 - 13:15
Kaymakam Bülent UYGUR ve Belediye Başkanı Rıfat SARI, İlçemiz pazar caddesinde kurulan Çarşamba Pazarını ziyaret ederek, pazar esnafı ve pazara gelen vatandaşlarımızla biraraya geldi. Semt pazarını ziyaretinde esnafla tek tek sohbet eden Kaymakam Bülent UYGUR, alışveriş yapan vatandaşların ve pazar esnafının taleplerini dinledi.
Kaymakam Bülent UYGUR, “Vatandaşlarımızın her türlü sorunu ile ilgilenmek ve çözüm üretmek birinci önceliğimizdir. Zaman zaman mahallerimize ziyaretler geçekleştirip vatandaşlarımızın talep ve isteklerini yerinde dinliyoruz. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı okullarımızda ziyaret ederek, eğitim koşullarını iyileştirmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bizler vatandaşımıza hizmet için buradayız. Elimizdeki imkanlar dâhilinde tüm vatandaşların sorunlarına yardımcı olmaya gayret gösteriyor, halkımızla kucaklaşıp dertleşiyoruz.” dedi.
        Pazar esnafı ve pazara gelen vatandaşlar bu güzel ve anlamlı buluşmada, kendilerine yakın ilgi gösteren Kaymakam UYGUR’a teşekkür etti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.