Kırıkhan Olay Gazetesi

KAYMAKAM KARAMEHMETOĞLU’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

KAYMAKAM KARAMEHMETOĞLU’DAN  RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
03 Haziran 2019 - 13:56

    Kırıkhan Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu, Ramazan Bayramı  nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Kaymakam Karamehmetoğlu’nun mesajı  şöyle : Bayramlar, insanlar arasındaki sevgi, saygı, dayanışma ve kaynaşmanınn en doruğa çıktığı, en müstesna günlerdir. Bu günler; dostlukların canlanması, üzüntülerin yerini sevincin alması, yardıma muhtaç olanlara yardım elinin uzatılması, kimsesizlere sahip çıkılması ve insanlar arasındaki dargınlığın yerini sevgi ve muhabbetin alması açısından bir fırsat olarak görülmelidir. Bunun içindir ki böylesine kutsal günler vesilesiyle hepimiz birbirimizi sevgi ile kucaklayarak, dostluk, kardeşlik ve dayanışma içinde milletimiz ve kendimiz için hedeflediğimiz huzurlu ve mutlu geleceğe güvenle bakmalıyız.

Güzel ilçemiz Kırıkhan’da Ramazan Bayramı’nın, sevginin ve kardeşliğin en yüksek düzeyde hissedileceği, insanlarımızın birbirine sıkıca kenetleneceği, başta güzel dinimizden aldığımız ilham ile ve bize yüklenilen ensar olma misyonumuz ile bizimle beraber ikamet eden ve ilçemize muhacir olarak gelen kimsesizlere ve muhtaçlara herkesin dost elini uzatacağı, milli birlik ve beraberliğimizi sağlayan değerlerin her yönüyle yaşanacağı günler olarak geçmesini umuyorum.

Bu bağlamda her türlü kötülüklerden arınma, dostluk ve komşuluk ilişkilerini geliştirme ve kırgınlıkları giderme fırsatını bizlere bahşeden Rabbimize; huzur ve mutluluğun, dostluğun, sevginin, saygının, barışın, hoşgörünün pekişmesine vesile olan, insanı insan yapan değerlerin yaşanmasına ve paylaşılmasına fırsat veren bir bayrama daha bizleri kavuşturduğu için de sonsuz teşekkür ediyoruz.

Toplum hayatında eşsiz bir yeri olan bayramların, güzel ahlâkı, insanlara iyi davranmayı, küçüklerimize sevgiyi, büyüklerimize saygıyı ve onları ihmal etmemeyi hatırlatan yönü; milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği ve kuvvetlendiği de unutulmamalıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle, fedakarca çalışan tüm mesai arkadaşlarımın, güvenlik güçlerimizin (polis, jandarma, asker), sivil toplum kuruluşlarımızın, muhtarlarımızın, Suriyeli misafirlerimizin, tüm aziz Kırıkhanlı hemşerilerimizin mübarek ramazan bayramını tebrik eder, yuvalarında sağlık, huzur ve mutluluklar dilerim

Kırıkhan Kaymakamı Sayın Zafer Karamehmetoğlu’nun Ramazan Bayramı Bayramlaşma Programı

09:30 – 10:00 Ceza Evi

10:00 – 10:30 Emniyet müdürlüğü

10:30 – 11:00 1.Hudut Tabur komutanlığı

11:00 – 11:30 Jandarma komutanlığı

11:30 – 12:30 Gülşah Güler Sosyal Tesisleri Bayramlaşma

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.