Kırıkhan Olay Gazetesi

KAYMAKAM KARAMEHMETOĞLU’NUN “HALKLA BULUŞMA TOPLANTISI” ÇATALTEPE MAHALLESİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

KAYMAKAM KARAMEHMETOĞLU’NUN “HALKLA BULUŞMA TOPLANTISI” ÇATALTEPE MAHALLESİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ
20 Şubat 2019 - 8:17

Kırıkhan Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu ve Belediye Başkanı Ayhan Yavuz’un ilçe genelinde başlattığı Halkla Buluşma toplantıları devam ediyor.

Kırıkhan Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Uğur Polat, Muhtarlar Dernek Başkanı Süleyman Durgun, Çataltepe Mahalle muhtarı İlhan Alçılar ve Kurum Müdürleri ile birlikte, Abalaklı, Torun, Danaahmetli, İçada ve Çiloğlan mahalle halkının da katılımıyla halkla buluşma toplantısı gerçekleştirildi.

Çataltepe mahallesinde gerçekleştirilen toplantılarda vatandaşlarımızın sorunları dinlenerek Güvenlik, Emniyet, Asayiş, Eğitim, Çevre, Sağlık, Altyapı ve Belediye Hizmetleri hakkında istişare ve değerlendirmelerde bulunulup mahallenin sorunları görüşülürken vatandaşlarımızın istek, öneri ve şikayetleri tek tek ele alınarak sorunların çözümlenmesi konusunda kararlar alındı.

Kaymakam Karamehmetoğlu konuya ilişkin yaptığı açıklamada; İlçeye bağlı tüm mahallelerde bu yönde toplantıların düzenlendiğini ve halk ile iç içe olarak vatandaşlarımızın sorunlarını dinleyip bu sorunlara kalıcı çözümler üretmeye devam edeceklerini vurguladı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.