Kırıkhan Olay Gazetesi

‘KIRIKHAN YENİ BİR BULVARA DAHA KAVUŞUYOR’

‘KIRIKHAN YENİ BİR BULVARA DAHA KAVUŞUYOR’
11 Kasım 2019 - 8:26

Gelişimin, değişimin mimarı Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz’la Kırıkhan yeni bir bulvara daha kavuşuyor ve ilçe güzelleşip modernleşmeye devam ediyor.

Göreve geldiği ilk yıllarda Saatte 220 üretim kapasiteli Hatay’ın en büyük asfalt şan tiyesini kuran Başkan Yavuz, parke kilit taşı atölyesi ve 2. gurup maden ocağı ile düşük maliyette mahalle, cadde ve sokaklarını parke kilit taşı ile yolları ise sıcak asfalt döşeyerek Kırıkhan’ı çamur derya sından kurtardı.

Amanosların zirvesi Fenk mahallesinin yolları ile Suriye sınırlarındaki mahalle statüsündeki Köylere kadar yapmış yollarla, Hatay’ın hatta Türkiye’nin gündemine oturan hizmetler, yeni bulvarların yapılması ile de zirve yapmaya devam ediyor. Daha önce Kırıkhan’a kazandırılan bulvarlara bir yenisini ekleyen Başkan Yavuz Mimar Sinan mahallesi Toki ile Aydınlı mahallesi arasındaki yolda bulvar öncesi genişletme ve tesviye çalışmaları devam ettiriyor.

Yeni bulvarla ilgili açıklama yapan Başkan Yavuz; “ Yeni bulvar çalışmalarımızı önümüzdeki hafta içerisinde bitirmeyi hedefliyoruz. Çalış malar bittikten sonra ilçemiz yeni bir bulvar daha kazanmış olacak. Şer şey Kırıkhan ‘ımız için, her şey hemşerileri miz için. Şimdiden hayırlı ol sun” dedi .

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Secured By miniOrange