KIRIKHAN’DA RÖGAR KAPAKLARI YENİLENDİ « Kırıkhan Olay Gazetesi

17 Ocak 2021 - 00:37

KIRIKHAN’DA RÖGAR KAPAKLARI YENİLENDİ

KIRIKHAN’DA RÖGAR KAPAKLARI YENİLENDİ
Son Güncelleme :

07 Ocak 2021 - 11:44

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), kentin muhtelif noktalarında deforme olan ve işlevini kaybetmiş rögar kapaklarında bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor.

Oluşan altyapı problemlerini çözüme kavuşturma adına çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini belirten Genel Müdürlük, Kırıkhan ilçesine bağlı Mimar Sinan Mahallesi’nde problemlere hızlı müdahale edilmesi için konumlanan ve kırık durumda olup tehlike arz eden rögar kapaklarının yenilendiğini aktardı.

Yapılan çalışma sayesinde trafik ve yayalar için tehlike oluşturan sorunun bertaraf edildiğini belirten HATSU Genel Müdürlüğü, kentin birçok noktasındaki altyapı hatlarında temizlik çalışması yapıldığını aktararak, temiz ve yaşanabilir bir il oluşturmak için çalışmaların bütün hızıyla devam edeceğini kaydetti.

Kırıkhan ilçemize bağlı Mimar Sinan Mahallesi’nde kırık durumda olup yayalar ve trafik için tehlike arz eden rögar kapaklarını yenileyerek sorunu çözüme kavuşturduk. Muhtelif noktalarda deforme olan ve işlevini kaybetmiş rögar kapaklarını tespit çalışmalarımız sürüyor.