Kırıkhan Olay Gazetesi

MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK CADDESİNDEN CUMHUR İTTİFAKINA İLGİ

MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK CADDESİNDEN CUMHUR İTTİFAKINA İLGİ
14 Mart 2019 - 17:52

31 Mart Ülkemizin beka seçimlerine kısa bir süre kalırken çalışma temposunu arttıran Cumhur İttifakı ve Belediye Başkanı Ayhan Yavuz’a, Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi esnaflarından ve Ak parti Yönetim kurulu üyesi Ahmet Güneş ve cadde esnafları Güneş gibi destek olmaya devam ediyor.

2002’ den bugüne kadar her daim davası için ter döken Ahmet Güneş ve Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi, Ülke bekası için 31 Mart’ta yapılacak seçimlerde Cumhur İttifakı ve Ayhan Yavuz’un cadde ziyaretinde bayram havası esti ve cadde esnaflarının pasta, çukulata ve kolonyalarla karşılaması Cumhur İttifakı ve Ayhan Yavuz’a büyük moral verip adeta Güneş gibi destek oldu.

Ziyarete, Hatay Milletvekili Doç.Dr. Hüseyin Yayman, Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, Ak Parti İlçe Başkanı Ömer Erdal Çelik, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Osman Mutlu, Ülkü Ocakları yönetimi, Cumhur İttifakı Meclis üyesi adayları ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Ziyarette cadde esnaflarından 31 Mart Yerel Seçimlerinde Ak Parti Kırıkhan Cumhur İttifakı Belediye Başkanlığı ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkanlığı için destek istendi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Secured By miniOrange