Kırıkhan Olay Gazetesi

MEHMET ÇELİK ZİRAAT ODASI BAŞKANLIĞINA TALİP

MEHMET ÇELİK ZİRAAT ODASI BAŞKANLIĞINA TALİP
10 Ocak 2019 - 17:29

                  Şubat ayı içerisinde yapılması beklenen Ziraat Odası seçimleri öncesi ilçenin tanınmış isimlerinden Mehmet Çelik başkan adaylığını açıkladı.

           Edem Parkta düzenlenen kahvaltı programına mahalle muhtarları ve Ziraat Odası delegeleri katıldı. Toplantıda konuşan Mehmet Çelik Ziraat Odası başkanlığına talip olduğunu söyledi.

Çelik, çiftçi arkadaşlarım, muhtarlarım ve delegelerimizle bir araya gelmelerindeki en önemli unsurun istişare olduğuna dikkat çekti. Çelik “ Türkiye’nin can damarı tarımdır. Tarım olmazsa dışa bağımlılığımız artar. Çiftçilerimizin kalkınması demek ülkenin kalkınması demektir. Çiftçi milletin efendisi sözünü gerçek anlamda da yaşatmak, hayata geçirmek gerekir. Çiftçi ektiği ürünün karşılığını alabilmeli yarına güvenle bakabilmelidir. Ziraat Odaları çiftçilerin hakkını koruyacak,sorunlarını ilgili makamlara ileterek çözüm üretilmesini sağlayacak temsilcileridir. Bu asli görevi en iyi şekilde yerine getirme sözünü veriyorum. Ziraat Odası, her yönüyle hizmet üretecek, çiftçilerin iyi gününde de kötü gününde de yanlarında olacak bir yapıya dönüşecektir.Ben ve arkadaşlarım bu nedenle Ziraat Odası yönetimine talip olduk “ dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.