Kırıkhan Olay Gazetesi

MENDERES MAHALLESİNDEKİ CUMHUR İTTİFAKI VE AYHAN YAVUZ SEVGİSİ EVLERE SIĞMAZ OLDU

MENDERES MAHALLESİNDEKİ CUMHUR İTTİFAKI VE AYHAN YAVUZ SEVGİSİ EVLERE SIĞMAZ OLDU
20 Şubat 2019 - 13:39

31 Mart Mahalli idareler seçimleri kapsamında yoğun bir tempoyla çalışmalarını sürdüren CUMHUR İTTİFAKI ve Belediye Başkan Adayı ve mevcut Belediye Başkanı Ayhan Yavuz’a her geçen gün destek çığ gibi büyümeye devam ediyor.

Bu bağlamda Kırıkhan Menderes mahallesinden Mustafa Derya’nın düzenlemiş olduğu ev toplantısına katılan vatandaşlar evlere sığmaz oldu.    

Menderes mahallesinde ki toplantıya Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, İlçe başkanı Ömer Erdal Çelik, Gençlik Kolları Başkanı Osman Mutlu, meclis üyeleri ve Ak parti yönetim kurulu üyeleri ile birlikte çok sayıda Menderes mahallesi sakinleri katıldı.

Toplantıda konuşma yapan Başkan Yavuz, 31 Mart seçimlerinin Türkiye’nin Beka seçimi olduğuna vurgu yaparak şunları söyledi; “Bilge Lider Sayın Dr. Devlet Bahçeli, Dünya Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan CUMHUR İTTİFAKINI neden kurdu? Onlar Ülkemiz üzerinde oynanan oyunları bildiği için kutsal ittifakı kurdu.

Suriye’nin gelecek bir Türkiye’si var, “VARMI TÜRK’ÜN GİDECEK BAŞKA BİR YERİ?”

Konu Vatan olunca “ YA ŞEHİT OLURUZ, YA GAZİ” Afrin’de olduğu gibi, bugüne kadar Vatan için canını, kanını vermiş bütün Şehitlerimiz gibi.

Ayhan Yavuz ne yapmış diyorlar ya? Sizlere kısaca yaptığımız hizmetlerin bazılarından bahsetmek istiyorum.

2014 Yılında yapılan seçimlerden önce sizlere 41 proje sözü vermiştik. Sadece 2 tanesini yetiştiremedik onlarda şuanda yapım aşamasına gelmek üzere. Bunların haricinde 200’ün üzerinde hizmetimiz oldu. Helali hoş olsun.

Ayrıca; 50 Yılda çözülemeyen çöp sorununu 4 ayda çözdük, maden ocağımızı, parke kilit taşımızı ve saatte 220 ton üretim yapan Hatay’ın en büyük hatta BŞB’ de dahi olmayan Asfalt şantiyemizi kurup, 1 Milyon metre kare parke kilit taşı, 1.5 Milyon 284 ton sıcak asfalt döktük. Şuan 6000 hane doğalgaz kullanıyor, Kanal sokak projemiz, kent orman projemiz, KETEM, Şehit Gülşah Güler Sosyal tesisimiz, 4 adet sentetik saha, 5 adet sayın bakanımızda söz aldık. Fakültemiz Ekim ayında öğrenci almaya başlıyor. “HAMDOLSUN ÇALMADIK, ÇALDIRTMADIK” Hayırlı olsun. 31 Mart’ta İbrahim Güler kardeşimizle de Hatay gülecek ve Hatay’ın mahpus talihi değişecek” dedi.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.