Kırıkhan Olay Gazetesi

MHP İLÇE KONGRESİ 10 AĞUSTOS’TA YAPILACAK

MHP İLÇE KONGRESİ 10 AĞUSTOS’TA YAPILACAK
05 Ağustos 2020 - 14:16

Milliyetçi Hareket  Partisi Kırıkhan ilçe kongresi  10 Ağustos  pazartesi günü yapılacak.

MHP İlçe Başkanı Hamza Cirnooğlu, ilçe kongresinin 10 Ağustos 2020 pazartesi günü saat  10.00’da  Kırıkhan Belediyesi Gülşah Güler Sosyal  Tesislerinde yapılacağını ve tüm Kırıkhan halkının  kongreye davetli olduğunu söyledi.

MHP İlçe Başkanı Hamza Cirnooğlu kongreyle ilgili şu açıklamayı yaptı  “İSTİKLAL İÇİN BİRLİK İSTİKBAL İÇİN DİRLİK KAZANAN TÜRKİYE OLACAK” KIZILELMA MEŞALEMİZ 10 AĞUSTOS’TA KIRIKHAN’DA ALEVLENMEYE DEVAM EDECEK.!
Dur yolcu! Bilmeden gelip bastığın
Bu toprak, bir devrin battığı yerdir.
Eğil de kulak ver, bu sessiz yığın
Bir vatan kalbinin attığı yerdir.
Düsturu ile; “Söz Konusu Vatan olduğunda hiçbir siyasi ikbal düşünmeyen başta Türk Dünyasının Başbuğu Merhum Alparslan Türkeş bey ve devamında Bilge Liderimiz, Genel Başkanımız Sayın Doktor Devlet Bahçeli bey ve Ülkemizin bekasının değişmez bekçileri Ülkücü nesiller olarak; “İSTİKLAL İÇİN BİRLİK İSTİKBAL İÇİN DİRLİK KAZANAN TÜRKİYE OLACAK” Sloganımızla yaktığımız KIZILELMA meşalemizi 10 Ağustos 2020 Pazartesi günü Kırıkhan’da alevlendirmeye devam ediyoruz.
“LİDER, DOKTİRİN, TEŞKİLAT” anlayışımız, Ülkemizin İstiklali ve İstikbalinin yıkılmaz ve ilelebet yıkılmayacak zırhı olmuştur. Olmaya devam edecektir.
Bütün bu anlayış ışığında, Pandemi kuralları çerçevesinde 10 Ağustos 2020 Pazartesi günü saat: 10.30’da Şehit Gülşah Güler Sosyal Tesisinde 13. Kırıkhan İlçe Kongremizi gerçekleştireceğiz.
Kutlu KIZILELMA Meşalemiz Tüm Türk –İslam dünyasına büyük bir moral ve ışık olacaktır. Tüm Türk –İslam Alemine, Ülkemize, Milletimize, Hatay ve Kırıkhan’ımıza hayırlı olsun.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Secured By miniOrange