Kırıkhan Olay Gazetesi

MHP İLÇE KONGRESİ YAPILDI

MHP İLÇE KONGRESİ YAPILDI
10 Ağustos 2020 - 14:43

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırıkhan İlçe Başkanlığı kongresinde Başkanlığa Hamza Cirnooğlu yeniden seçildi.

Gülşah Sosyal Tesislerinde  yapılan kongreye MHP İl Başkanı Murat Adal başkta olmak üzere çok sayıda partili vatandaş katıldı.

Saygı duruşu ve istiklal marşının okumasıyla başlayan kongrede daha sonra divan teşekkülüne geçildi. Ardından Geçmiş döneme ait faaliyet raporu ve tahmini bütçe okundu.
Kongrede konuşma yapan MHP Hatay İl Başkanı Murat Adal  “Tüm Dünyayı Tehdit altına  alan Covid- 19  yüzünden Seçimlerimiz sadece kendi teşkilatımız arasında ve delegelerimiz oluşmaktadır.  Bundan dolayı da  misafir edemediğimiz,  davet edemediğimiz  çok kıymetli abilerimiz ablalarımız buradan özürlerimizi iletiyoruz. Partimize  gelmek ve  katılmak isteyen herkese  kapımız her zaman açıktır “ dedi.

Tek  liste ile girilen  seçimler sonucunda Hamza Cirnooğlu  yeniden  İlçe Başkanı seçildi. Yönetim Kurulu Üyeliklerine,  Arif Karayuluk  Veysel  Dıraganlı, Tarık Tufan,  Murat Şerefli Durur,  Harun Arslan, Alaaddin Geçkel, İbrahim Kösoğlu,  Yakup Toğa,  Metehan Taşçı, Adnan Berberoğlu, Reşit Akın,  Kezban Akı,  Osman Mutlu,  Mehmet Fatih Güder, Serhan Yıldırımhan ve Cemil Öcal seçildi.

Başta MHP camiası olmak üzere ilçe başkanlığına seçilen Hamza Cirnooğlu ve yönetim kurulu üyelerini kutluyor, başarılar diliyoruz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Secured By miniOrange