Kırıkhan Olay Gazetesi

MİLLETVEKİLİ TOKDEMİR “  OLASI SEÇİMDE İKTİDAR OLACAĞIZ”      

MİLLETVEKİLİ TOKDEMİR “  OLASI SEÇİMDE İKTİDAR OLACAĞIZ”      
26 Haziran 2020 - 15:57

CHP Hatay Milletvekili  İsmet Tokdemir,   CHP’nin   her geçen gün oyunu arttırdığını ve halkın gönlünde    taht kurduğunu  söyledi.

Kırıkhan’da  bir takım  ziyaretlerde  bulunun CHP Hatay Milletvekili ve beraberindeki  heyet gazetemiz bürosunda  gazetemiz kurucusu İ. Mehmet Bilgin ile sahibi Burçak Bora Bilgin’le bir araya geldi.

Milletvekili Tokdemir ziyarette  CHP’nin çalışmaları hakkında bilgi verdi. CHP’nin yerel bazda  elde ettiği iktidar gücünü genele  de yayabilecek konum ve güce ulaştığını  belirtti. Olası bir seçimde Millet ittifakı olarak   iktidara geleceklerini vurgulayan Hatay Milletvekili İsmet Tokdemir “  Halkımızın sıkıntı duyduğu her konuyu   ayrım gözetmeksizin,  insanları ayrıştırmadan çözeceğiz. Adalet mekanizmasını yeniden oluşturacağız. Hak, hukuk ve adalet  herkesin güvencesi  haline gelecektir. “dedi.

Milletvekili seçildiği günden bu yana evini Ankara’ya taşımadığını ve  Hatay halkıyla birlikte  yaşamaya devam ettiğini dile getiren  Milletvekili Tokdemir “ Halkımızla   iç içe olmaya devam edeceğiz.  Halkımıza yönelik ziyaretlerimizi daha çok yoğunlaştıracağız.  Yaptığımız tüm çalışmaları  halkımızla paylaşmaya devam edeceğiz. Halkımızın gerçekleri  görmesini sağlayacağız.” dedi.

Hatay Milletvekili  İsmet Tokdemir, Ankara, İstanbul, Hatay, Adana, Mersin  gibi büyükşehir belediyelerinin CHP’nin hizmet anlayışını  vatandaşa  yansıttığını ve halkın  CHP’ye  inançlarının daha çok arttığını belirtti.

Hatay Milletvekili İsmet Tokdemir’in   ziyaretine  CHP İlçe Başkanı İsmail Savaşır, CHP Kadın Kolları Başkanı  Belgin Balkız Ağca, Gençlik Kolları Başkanı  Ömer Ulaş  Hırfanoğlu ve diğer ilçe yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Secured By miniOrange