Kırıkhan Olay Gazetesi

Milletvekili Yayman, Devlet Hastanesini ziyaret etti

Milletvekili Yayman, Devlet Hastanesini ziyaret etti
10 Eylül 2019 - 9:04

Hatay AK Parti Milletvekili Hüseyin YAYMAN ile Kırıkhan Ak Parti ilçe Başkanı Ömer Erdal ÇELİK Kırıkhan Devlet Hastanesi’nde tedavi gören hasta ve hasta yakınlarını ziyaret ederek acil şifalar diledi.

AK Parti Milletvekili Hüseyin YAYMAN , ziyaretleri kapsamında Kırıkhan Devlet Hastanesinin servislerinde yatan ve tedavileri devam eden hastaları, hasta yakınlarını ve hastane personelini ziyaret etti.

Kırıkhan Devlet Hastanesi’ndeki tüm servisleri gezen Milletvekili Hüseyin YAYMAN tedavileri süren hastalara ‘geçmiş olsun ‘ dileklerini ileterek sıkıntılarını dinledi. Hastalarla bir süre sohbet eden ve tedavi süreçleri hakkında bilgi alan YAYMAN”iyi ve kötü günde daima vatandaşlarımızın yanındayız diyerek tüm hastalara da acil şifalar diledi.

Ziyaretlerde hasta yakınları ile de görüşen ve dertlerine ortak olan Milletvekili Hüseyin YAYMAN , hastane görevlileri ile de görüşerek çalışmalarında kolaylıklar dilediler.

Hastane personeline hitaben bir konuşma yapan Milletvekili YAYMAN “ Hasta kabuldeki arkadaşlarımız, revirdeki arkadaşlarımız gelen hastalarımızı, gelen hemşerilerimizi iyi karşılıyorsunuz diyerek hastaneden ayrıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Secured By miniOrange