Kırıkhan Olay Gazetesi

Milletvekili Yayman ‘TEK AMAÇ HİZMET OLMALI’

Milletvekili Yayman ‘TEK AMAÇ HİZMET OLMALI’
14 Nisan 2019 - 19:00

Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman ve Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, mahalle muhtarlarıyla bir araya geldiler.

Şehit Gülşah Güler Sosyal Tesislerinde düzenlenen programa ilçenin tüm mahalle muhtarları, belediye meclis üyeleri ve Ak Parti ilçe yönetimi katıldı. Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, yeni seçilen ve göre vine devam eden muhtarlar ile bir araya gelerek tanışmayı amaçladıklarını vurguladı.

     Vatandaşa hizmet noktasında muhtarların önemine dikkat çeken Belediye Başkanı Ayhan Yavuz “ Mahallelere yapılacak hizmetler ko nusunda mutlaka muhtarlarımızla işbirliği yapacağız.”dedi.

Kırıkhan’ın hizmet noktasında hiç bir eksiğinin kalmaması için gayret göste receklerini belirten Belediye Başkanı Ayhan Yavuz “ Büyükşehirden bu dönem hizmet noktasında tüm hakla rımızı isteyeceğiz. Birlikte çalışacağız. Kırıkhan’ın hakkını aldığı gibi, hizmetini de vermelidir. Engel olduğumuzu hep öne sürüp, Kırıkhan’a hizmeti getirmeyen HBB’nin seçim döneminde ilçede nasıl çalışma yaptığını herkes gördü. Demekki, HBB’nin önünde kazmayla kürekle duran yokmuş. İstenilirse hizmet verilebiliyormuş. “dedi.

   Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman ise muhtarlara yönelik yaptığı konuşmada “ Hepimizin ortak bir gayesi hizmet olmalı. Seçim dönemini herkes geride bırakmalı, seçmeniyle, halkıyla, çevresiyle kucaklaşmalıdır. Bundan böyle hizmet için yarışmalıyız. Söz üzerine söz koyma zamanı değil, iş üstüne iş koyma zamanıdır, hizmet üstüne hizmet koyma zamanıdır. Sizlerle her zaman bir araya geleceğiz. Mahallelerin ve burada yaşayanların çözümünü hep beraber sağlayacağız”dedi.

 Milletvekili Yayman ve Belediye Başkanı Yavuz, ileriki günlerde düzenlenecek toplantı ile sorun ve taleplerin dinleneceğini vurguladılar. (Haber : Emel Bilgin)

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.