Milletvekili Yayman, Umudun Adresi  AK PARTİ « Kırıkhan Olay Gazetesi

21 Ocak 2021 - 11:23

Milletvekili Yayman, Umudun Adresi  AK PARTİ

Milletvekili Yayman, Umudun Adresi  AK PARTİ
Son Güncelleme :

17 Kasım 2018 - 15:49

AK Parti Genel Merkez Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı ve Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman,  Hatay Ak Parti’de Belediye başkanlıkları için   başvuruların yüksek olmasının  milletin gönlünde  halen Ak Parti’nin yattığına işaret olduğunu belirtti.

Yayman gazetemize yaptığı açıklamada, dün sona eren  başvuru süresi sonunda  Hatay’da   sayının çok yüksek olmasının sevindirici  bir durum olduğunu belirtti.

Yayman, “Umudun adresinin genel seçimlerde olduğu gibi yerel seçimlerde de yine AK Parti’nin olduğunu görüyoruz. Listeler açıklanana kadar aday adayları arasında hayırda rekabet olacaktır. Bu rekabet, partimize yakışır şekilde saygı ve sevgi kuralları içinde olacaktır. Listeler kesinleştikten sonra ise herkesin AK Partimizin başarısı için çalışacağına inanıyoruz. Tüm aday adaylarımıza üstün başarılar diliyorum.”  Dedi.
Milletvekili Hüseyin Yayman, Hatay’ın tüm ilçelerini ve özellikle büyükşehir belediye başkanlığını kazanma arzusunda olduklarını ve tüm  çalışmaların bu yönde  sürdüğünü söyledi.