MİLLETVEKİLİ YAYMAN VE BAŞKAN YAVUZ GÖNÜLLERİ FETHETMEYE DEVAM EDİYOR « Kırıkhan Olay Gazetesi-Hatay'da Hızlı doğru tarafsız haberciliğin merkezi

26 Şubat 2021 - 02:39

MİLLETVEKİLİ YAYMAN VE BAŞKAN YAVUZ GÖNÜLLERİ FETHETMEYE DEVAM EDİYOR

MİLLETVEKİLİ YAYMAN VE BAŞKAN YAVUZ GÖNÜLLERİ FETHETMEYE DEVAM EDİYOR
Son Güncelleme :

04 Şubat 2021 - 8:27

Ak Parti Hatay Milletvekili Doç.Dr. Hüseyin Yayman ve Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, Kırıkhan’a yatıkları hizmetler ve halka yapılan ziyaretlerle taraflı tarafsız her kesimin gönüllerini fethetmeye devam ediyor. Yayman ve Yavuz, Kırıkhan’da hayat geçirdikleri ME GA projelerle ilçeyi Hatay’ın parlayan yıldızı haline getirmeye devam ediyor. Siyasi parti ayrımı yapmadan ilçeye kazandırılan projeler ve yine aynı anlayışla toplumunun her kesimini ziyaret edip yapılmasını gereken hizmetlerle ilgili isti şarelerde bulunan Yayman ve Yavuz, vatandaşların sı kıntılarını dinleyip çözüm odaklı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Yayman ve Yavuz İlçe Başkanı Ömer Erdal Çelik ve teşkilatı ile birlikte, Hafta içeri sinde esnaf ziyaretlerinde bulundu. Sosyal Mesafe Kurallarına uygun bir şekilde yapılan ziyaretlerde, vatandaşların pandemi kurallarına uymaları konusunda gerekli uyarıları yaptı. Yayman ve Yavuz Ziyaretler esnasında yaptıkları ortak açıklamada; “ Virüs illetinden dolayı Dünya ile birlikte Ülke olarak sıkıntılar yaşamaktayız. Ancak Ülke ve Millet olarak bu zorluğundan üstesin den yine hep birlikte el ele üstesinden gelip Virüs illetini de yenip yok edeceğiz inşallah. Dünya Lideri Cumhurbaşkanımızın Başkanlığında Cumhur İttifakı Hükümeti, Bakan larımız, Milletvekillerimiz, Be lediye Başkanlarımız ve Dev letimizin Resmi Kurumları, STK’larımız ve Muhtarlarımız olarak Korona virüsüyle tüm Dünyaya örnek bir mücadele sergiliyoruz. Çin’den gelen aşılar ülkemizde ve ilimizde de yapılmaya başlandı. Burada dikkat çeken bir durum var ki oda; “Dünya ülkeleri vatandaşlarına virüs aşısını parayla yaparken Hükümetimiz vatandaşlarımıza ücretsiz olarak yapmaktadır. Ülkede Ekonomisinin battığı, bittiği yönünde çığırtkanlık yapanlar; “Virüs aşısının sadece Türkiye’de ücretsiz yapıldığını, Çiftçimize, esnafı mıza, ihtiyacı olan vatandaşlarımıza ödenen nakdi ve di ğer yardımları görmemekte, duymamakta ısrar edişlerini aziz Milletimizin takdirine bırakıyoruz. Bütün bunların yanı sıra Milli fırkateynimizi Denizlerimize indirdik. Türsat 5A uydumuz uzaydaki yerini aldı. Savunma Sanayimizde yerli ve Milli silah üretimlerimiz de vam etmekte. Yapılan Şehir Hastanelerimize 25 adet yeni şehir hastanelerini hizmete sunduk. Yollar, Tüneller, Hatay ve Kırıkhan’ımıza da can suyu olacak Barajlarımızı hizmete sunduk. Oluşan doğal afetlerde anın da Vatandaşlarımızın yaralarını sardık. Sarmaya devam ediyoruz. Ayrıca, Sınır dışında Ülkemizin Bekası için Türk Silahlı Kuvvetlerimizle birlikte her türlü terörle mücadele etmeye devam ediyoruz. Terörle mücadelemiz içeride de devam etmektedir. Bazı kesimler bütün bu hizmet ve başarılarımızı görmese de Hamdolsun Aziz Milletimiz her şeyi görmekte, bilmekte, yaşamakta ve takdir etmektedir.” Dediler.

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.