Kırıkhan Olay Gazetesi

MİLLETVEKİLİ YAYMAN’DAN KIRIKHANSPORA DESTEK SÖZÜ

MİLLETVEKİLİ YAYMAN’DAN KIRIKHANSPORA DESTEK SÖZÜ
10 Eylül 2019 - 13:12

Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Kırıkhan’ın güzide takımı Kırıkhansporun eski  başarılı günlerine dönmesi ve 3.lige çıkması için her türlü katkıya hazır olduğunu söyledi.

       Kırıkhan spor Başkanı Hüseyin Çağlar ve  yöneticilerle bir araya gelen  Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Kırıkhan sporun son durumu hakkında bilgi aldı.   Kırıkhan spor Başkanı Hüseyin Çağlar, kendi imkanlarıyla oluşturdukları kadro ile   Hatay Süper Amatörde mücadele edeceklerini  ancak başarı için 3-4 futbolcu transfer etmek zorunda olduklarını söyledi.

        Başkan Çağlar’ın  Kırıkhan spor ilgili  son durumu  açıklaması ardından  Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman,  Kırıkhan sporun  3.lige çıkması için  yapılması gereken ne varsa yapmaya hazır olduğunu söyledi. 

      Milletvekili Yayman   Kırıkhan spor kamuoyuna şu açıklamayı yaptı “  Gençlerimizin sokaktan, uyuşturucudan, kötü alışkanlıktan, bağımlılıktan uzak kalması gerekiyor. Kırıkhan halkının gönlünün sporla atmasını istiyoruz.  Spor yapanla, yapmayan arasında çok büyük fark vardır. Spor insanları birleştirir, insanları bir hedef  doğrultusunda ilerletir. Spor insanlara mutluluk verir. Sağlıklı nesiller yetişmesine vesile olur. Kırıkhan spor geçmişte   bu bölgenin en önemli takımlarından birisiydi. Bakan yardımcılığım ve milletvekilliğim dönemimde olduğu gibi  şimdide Kırıkhan spora gereken her türlü yardıma hazırım. Şimdi burada mesele para bulmak değil inanmaktır. Biz bu gençlere inanırsak, eğer spora ve sporun kardeşlik ruhuna inanırsak başarı olur. Yoksa spor kulüplerini bir rant kapısına benzetmek ve ondan medet ummak yanlıştır. Kırıkhan’ın kalbi sporla atsın, Çocuklarımız  sokaktan uzak kalsın istiyoruz. “dedi.

 

Hüseyin Yayman, Kırıkhan’daki gençlerin kalbi spor için atsın istiyoruz
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Secured By miniOrange