Kırıkhan Olay Gazetesi

MUHTARLARDAN YAYMAN VE YAVUZ’A TEŞEKKÜR

MUHTARLARDAN YAYMAN VE YAVUZ’A TEŞEKKÜR
02 Aralık 2019 - 10:04

Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, rahatsızlanıp ameliyat olmasına rağmen taburcu olduğu günden itibaren teşkilatı ve Milletvekili ile birlikte tam uyumlu bir şekilde halkının arasında olup hizmetlerine bir an olsun ara vermeden devam ediyor.

Başkan Yavuz sadece geçtiğimiz Cuma gününden itibaren, Ak parti Hatay Milletvekili Doç.Dr. Hüseyin Yayman, İlçe Başkanı Ömer Erdal Çelik ve Yönetim Kurulu üyeleri, Belediye Meclis üyeleri ve ilgili kurum müdürleri ile birlikte ilk olarak Aygırgölü, Alaybeyli, İncirli, Perişan, Yalangoz ve Karamankaşı mahalle muhtarları ile Aygırgölü mahalle muhtarımız Ali Bitken’in ev sahipliğinde bir araya gelerek mahallelerin ve vatandaşların sorunlarını dinleyip çözümü noktasında istişare toplantısı yaptı.

AYGIRGÖLÜ MAHALLE MUHTARI ALİ BİTKEN’DEN AYHAN YAVUZ’A TEŞEKKÜR

Yapılan toplantıda konuşma yapan Aygırgölü mahalle muhtarı Ali Bitken; “Mahallemizin yollarını yaparak mahallemizi çamur deryasında kurtaran, Çocuk parkı, sportif saha ve birçok hizmetleri sunan Belediye Başkanımız Ayhan Yavuz’a, Mahallemize en güzel şekilde en iyi hizmetleri sunmasından dolayı şahsım ve mahalle halkım adına en kalbi duygularımla teşekkür ederim” dedi.

Bitken, Bizlere ve mahallemize desteklerini esirgemeyen, İlçe Başkanı Ömer Erdal Çelik ve yönetim kurulu üyelerine, belediye meclis üyelerine teşekkür ederim” diyerek konuşmasını tamamladı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Secured By miniOrange