Kırıkhan Olay Gazetesi

NAZMİ EROL HATAY’A VEDA ETTİ.

NAZMİ EROL HATAY’A VEDA ETTİ.
07 Eylül 2020 - 12:29

23 Eylül 2014  tarihinden bu yana Hatay  Vergi Dairesi Başkanlığı görevini yürütmekteyken Maliye Bakanlığı bünyesinde bir başka görevle atanan  Nazmi Erol başkanlık görevini  Aydın ilinden atanan Aydın Vergi Dairesi Başkanı  Cemil Müsevitoğlu’na devir ederek Hatay’a veda etti.

Sivil toplum örgütleri ve özellikle meslek odaları ile yaptığı iş birliği çalışmaları ile tanınan Nazmi Erol   Hatay  Vergi Dairesi Başkanlığında en uzun süreyle görev yapan başkan oldu.

Nazmi Erol çalışma arkadaşları ile yaptığı vedalaşma töreninde “23.09.2014 tarihinde başladığım Hatay Vergi Dairesi Başkanlığı  görevimden ayrılacak olmam vesilesiyle, birlikte çalıştığım tüm arkadaşlarıma destek ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etmek istiyorum. Hatay Maliye teşkilatında 6 yıldır idareci olarak bulunmuş olmanın verdiği gururla, yeni görevimizde de sorumluluklarımızı en iyi şekilde yerine getirmek için heyecan duyuyorum.  Bunun bir veda olarak algılanmaması, bayrak yarışı olarak değerlendirilmesi gerektiğine ve bizden sonra göreve devam edecek arkadaşımın bayrağı daha ileriye taşıyacağına yürekten inanıyorum. Hatay Vergi Dairesi  Başkanlığı görevini yürüttüğüm süre zarfında işbirliği içerisinde çalıştığımız,  Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Ticaret Odası , Yeminli Mali Müşavirler Odası , Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası başta olmak üzere  tüm sivil toplum kuruluşlarına, basın emekçilerine ,  Hatay’lı mükelleflere  ve  tüm çalışma arkadaşlarıma bir kez daha teşekkür ediyor, hem ülkemiz hem de Hatay  için hayırlı olmasını diliyorum. Kalın sağlıcakla.” Diyerek  görevini Yeni Başkan Cemil Müsevitoğlu’na  devir etti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.