Kırıkhan Olay Gazetesi

Önce kan bağışında bulundu ardından çağrı yaptı

Önce kan bağışında bulundu ardından çağrı yaptı
12 Aralık 2019 - 11:26

Kırıkhan Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu,  Cumhuriyet alanında kurulan Kızılay bağış çadırında kan bağışında bulundu. Kan veren Kaymakam Karamehmetoğlu,  vatandaşlara da kan bağışı yapmaları çağrısında bulundu.

Kaymakam  Zafer Karamehmetoğlu kurulan Kızılay çadırında  kan verdi. Kaymakam Karamehmetoğlu  vatandaşlara kan bağışında bulunma çağrısı yaptı.  Kaymakam Zafer Karamehmetoğlu “sağlıklı olanlarının kan vererek zorda, darda olan vatandaşlara can olmalarını bekliyoruz. Çünkü verdiğimiz zaman bizi sağlıklı ve güçlü kılacak kan, bir başka yerde o kanla hayata dönecek bir insanımıza can oluyor. Bu sorumluluk hepimizin ortak sorumluluğu. Hepimizin bir gün kana ihtiyacı olacak. Yardımlaşma ve dayanışma  içerisinde   hareket etmeliyiz.  Bütün hastalarımıza vatandaşlarımıza sağlık diliyorum. Allah bir an önce hastalarımızı sağlıklarına kavuştursun ve kan veren bütün vatandaşlarıma şimdiden çok teşekkür ediyorum” dedi.

Kaymakam Zafer Karamehmetoğlu  kış mevsiminin gelmesi ve soğukların artması nedeniyle  kan bağışlarının azaldığına dikkat çekip  vatandaşlara   kan bağışı talebini yeniledi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Secured By miniOrange