Kırıkhan Olay Gazetesi

PAZARCILAR DERNEĞİ  KİMSESİZ ÇOCUKLAR PROJESİ BAŞLATTI

PAZARCILAR DERNEĞİ  KİMSESİZ ÇOCUKLAR PROJESİ BAŞLATTI
19 Eylül 2020 - 13:12

Kırıkhan Giyim Züccaciye Kuru –Gıda Ayakkabıcılar Derneği  ilk istişare toplantısını Şehit Gülşah Güler Sosyal Tesislerinde gerçekleştirdi.

Dernek Başkanı Feriz Taşın , Derneğin amaç ve faaliyetleri hakkında üyeleri  ile bilgi istişaresinde bulundu. Başkan Taşın Halkımıza yönelik yardıma muhtaç olan kimsesiz çocukların biz Kırıkhan giyim zücaciye Kuru-Gıda Ayakkabıcılar Derneği olarak sosyal bir proje başlattık ve pazarcı esnafların bu projeye sıcak baktığını belirtirken. Esnaf arkadaşlardan duyduğum en güzel söz Sayın başkanım bu proje kapsamında bizde varız demeleri oldu.

Dernek Başkanı Feriz Taşkın ve dernek üyeleri  ile başlattıkları sosyal projeye her isteyen vatandaşın derneğe başvurarak kimsesiz çocuklar projesine giyim yardımında bulunabileceklerini belirttiler.

Dernek Başkanı Feriz Taşkın  “Yeni Kurulmuş olan derneğin üye sayısının 150’ye ulaştığını ve Derneğin bundan sonraki sosyal projelerin içerisinde yer alacağını ve her daim böyle platformlarda boy göstereceklerini ekledi.Derneğe yardım etmek isteyen hayırsever vatandaşlar bizlere 0535 961 45 43 ve 0542 800 07 00 nolu telefondan ulaşabilirler” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.