Kırıkhan Olay Gazetesi

SAADET PARTİSİ ADAYI ATİLLA EROL

SAADET PARTİSİ ADAYI ATİLLA EROL
12 Şubat 2019 - 23:42

31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Saadet Partisi Kırıkhan Belediye Başkan Adayı Atilla Erol oldu.

Dürüst başkan dürüst yönetim anlayışı ile yola çıktıklarını söyleyen Atilla Erol ‘’Genel Başkanımıza, Partimizin kıymetli mensuplarına ve bize tebrik ve destek mesajları gönderen tüm kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Kırıkhan için projelerimizi ortaya koyacağız. Kırıkhanımızı hak ettiği noktaya taşımak için elimizden gelenin fazlasını yapmaya gayret edeceğiz.’’dedi.

Yapılacak seçimlerin şehrin kaderini belirleyen önemli bir seçim olduğunu belirten Atilla Erol, ‘’31 Mart’ta çok önemli bir karar vereceğiz. Saadet Partisi olarak Kırıkhan’lı hemşerilerimize yeni bir yönetim anlayışı teklif ediyoruz. Biz şehrin bütün potansiyellerini harekete geçiren, yıkmadan yapan, adil bölüşümden yana olan, kardeşliği temel ilke edinen, ötekileştirmeyen, yaparken farklı fikirlere açık olan bir yönetim anlayışı teklif ediyoruz.’’ şeklinde konuştu.

ATİLLA EROL KİMDİR?

2008 yılından bu yana Saadet Partisi İlçe Başkanı olarak görev yapan Atilla Erol  daha önce Refah Partisi ve Fazilet Partisi ilçe başkan yardımcılığı yaptı. 2008 yılından bu yana Saadet Partisi İlçe Başkanı olarak görev yapıyordu.

Kırıkhan’da doğan Kırıkhan Lisesinden mezun olan Atilla Erol, 2004 seçimlerinde Kırıkhan’da meclis üyeliği seçildi. Bazı sivil toplum kuruluşlarında yöneticilik yaptı. Evli ve 5 çocuk babasıdır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.