Kırıkhan Olay Gazetesi

Saadet Partisi Kırıkhan’da yeni yerine taşındı

Saadet Partisi Kırıkhan’da yeni yerine taşındı
23 Ocak 2020 - 8:18

Saadet Partisi Kırıkhan İlçe teşkilatı kendisine ait yeni yerine taşındı

Saadet Partisi Hatay İl Başkanı Mustafa Eğe başkanlığında ilçe başkanları toplantısı ve Kırıkhan ilçe teşkilatı yeni binasının açılışı yapıldı.

İstişare toplantısında ilçelerin sorunları, bugüne kadar yapılan ve bundan sonra yapılacak çalışmalar konuşuldu.

İl Başkanı Eğe, samimi bir ortamda gerçekleşen açılışta yaptığı açıklamada  “Kırıkhan ilçemiz ve teşkilatımız adına hayırlı olsun. Emeği geçenleri tebrik ediyorum. Cenab-ı Allah en güzel çalışmaları yapmayı nasip eylesin” dedi.

Saadet Partisi Hatay il teşkilatı olarak ilçelerde kongre sürecine girildiğini belirten Hatay İl Başkanı Mustafa Eğe, çok verimli bir toplantı gerçekleştirdiklerini belirterek, kongresi gelen ilçelerin ivedilikle kongrelerini gerçekleştireceklerini, kadroları güçlendirerek gelinen noktada ülkenin ve ilin sorunlarına köklü geçmişi ve dürüst kadrolarıyla Saadet Partisi’nin umut haline geldiğini söyledi.

Kırıkhan İlçe Başkanı Atilla Erol da “yıllardır kiraladığı binalarda hizmet veren Saadet Partisi Kırıkhan  İlçe Başkanlığı, bundan sonra kendisine ait yerinde hizmet vermeye devam edecek. İlçemize, Hatay’ımıza ve ülkemize hakim en güzel hizmeti yapmak için hayırları vesile olmasını diliyorum” diye konuştu.

Atilla Erol yeni parti binasının  eski Özel idare işhanında hizmet vereceğini söyledi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.