Kırıkhan Olay Gazetesi

“SAADET’TEN BAŞKA ÇIKIŞ YOLU YOK”

“SAADET’TEN BAŞKA ÇIKIŞ YOLU YOK”
16 Mart 2019 - 12:42

Saadet Partisi  Adayları Kırıkhan’da  seçim çalışmalarına devam etti.

Saadet Partisi Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Ahmet Yıldız, Saadet Partisi GİK Üyesi Doç. Dr. Necmettin Çalışkan, Saadet Partisi Kırıkhan Belediye Başkan Adayı  Atila Erol ve partililerden oluşan heyet   Kırıkhan’da  sivil toplum kuruluşları ile vatandaşları ziyaret ettiler.

Gazetemize de nezaket ziyaretinde bulunan Saadet Partisi heyeti  çalışmalar hakkında gazetemiz sahibi İ. Mehmet Bilgin’e bilgi verdiler.  Karşılıklı fikir  alışverişinde  bulunuldu.

Yıldız: Saadet’ten başka çıkış yolu yok

Saadet Partisi Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Ahmet Yıldız “Hatay’da belediyecilik anlamında yaşanan sorunları çok iyi biliyoruz. Bunu çözeceğimize inanıyoruz. Bugüne kadar neden sizleri böyle mağdur etmişler anlamakta zorluk çekiyorum. Halkımızın bizlere güvenmesini istiyoruz. Bu seçimin galibi Saadet Partisi olacaktır. Saadet’ten başka çıkış yolu yok” dedi.

Çalışkan: Saadet, 1389 seçim bölgesinin tamamında aday gösteren tek partidir

Saadet Partisi GİK üyesi Doç. Dr. Necmettin Çalışkan da Saadet Partisinin 1389 seçim bölgesinde tek başına seçimlere girdiğini belirterek “Saadet Partisi bu seçimde seçime katılma itibari ile Türkiye’nin en büyük partisi konumundadır. Çünkü Türkiye’de 1389 seçim bölgesinin tamamında aday gösteren tek partidir. Bunun içinde iftira atıldığı gibi Saadet Partisinin herhangi bir ittifakın içerisinde yer aldığı söz konusu değildir. Türkiye’nin tamamında aday çıkarmıştır. Seçimin ülkemize milletimize hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.