Kırıkhan Olay Gazetesi

TEDBİRLER MASAYA YATIRILDI

TEDBİRLER MASAYA YATIRILDI
02 Eylül 2020 - 8:04

İlimizde yürütülen sağlık hizmetlerinin etkinlik ve verimlik düzeyi, yapılması planlanan projeler ve iyileştirilmesi gereken hizmetler ile koronaviüs salgını ile ilgili alınan tedbirler masaya yatırıldı.

İl Sağlık Müdürlüğü, Davud-i Antaki toplantı salonunda aylık rutin olarak düzenlenen istişare ve değerlendirme toplantısı İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat başkanlığında, Sağlık Müdürlüğü Başkan ve Yardımcılarının katılımı ile gerçekleşti.

İlimizde yürütülen sağlık hizmetlerinin etkinlik ve verimlik düzeyi, yapılması planlanan projeler ve iyileştirilmesi gereken hizmetler gündem maddesini oluşturdu. Ayrıca İlimizin Korona Virüs istatistikleri incelenerek, uygulanan tedbirler ile alınması gereken ek önlemlerde masaya yatırıldı. İl Müdürü Hambolat; yaptığı konuşmada “Sağlık hizmetine ihtiyacı olan her vatandaşımıza, hizmeti ulaştırmanın birinci önceliğimiz ve sorumluluğumuz olduğu bilinci ile hareket etmek zorundayız. İl yöneticilerimizle ve hastane idarecilerimiz ile bir araya gelmeyi ve değerlendirmeler yapmayı önemsiyoruz. Sağlık hizmetlerinden ödün vermeden imkânlarımız ve kaynaklarımız ölçüsünde süreçleri yönetme gayreti gösteriyoruz. Halkımızın da tedbirli davranması umuduyla inşallah Korona virüs konusundaki mücadelemiz de başarılı olmayı istiyoruz. ‘’dedi. Kısa bir brifing alan İl Müdürü Dr.Musatafa Hambolat, katılımcılara rehavete kapılmadan gece gündüz hizmet odaklı olmamız gerektiği vurgusunda bulunarak teşekkür etti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.