Kırıkhan Olay Gazetesi

TÜM ZAMANLARIN REKORU KIRILDI

TÜM ZAMANLARIN REKORU KIRILDI
04 Kasım 2018 - 20:00

Hatay Valiliği himayelerinde, Hatay Büyükşehir Belediyesi, ilçe belediyeleri ve sivil toplum kuruşlarının destekleriyle Hatay Birlik Vakfı tarafından bu yıl 7’incisi düzenlenen ‘Başkentte Hatay Günleri’ tüm zamanların rekorunu kırdı. Açılışına, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un yanı sıra çok sayıda bürokratın, iş adamlarının ve binlerce Ankaralının katıldığı Hatay Günleri, ilk günden itibaren ziyaretçi akınına uğradı.

Elite Fuarcılık ve Organizasyon firması tarafından yapılan programla hayat bulan ‘Başkentte Hatay Günleri’, vatandaşın takdirini kazandı. Organizasyon kapsamında sahne alan Antakya Medeniyetler Korosu da, Milli Eğitim Bakanlığı şura salonunda sergilediği performans ile mest etti. Ayrıca, fuar boyunca Atatürk Kültür Merkezi fuar alanında sahne alan yerel sanatçılar da, davetlileri hem eğlendirdi hem de kurtlarını döktürdü.

Yöresel ürünlerin ve Hatay kültürünün tanıtımı amacıyla düzenlenen Hatay günlerine katılım gösteren firmalara, katılım belgesi takdim edildi. AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman ve ilçe belediye başkanlarının katıldığı belge takdiminde, hatıra fotoğrafı da çekildi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Secured By miniOrange