Kırıkhan Olay Gazetesi

ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANI MILIK “ BU  BİRLİKTELİK  BEKA MESELESİDİR”

ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANI MILIK “ BU  BİRLİKTELİK  BEKA MESELESİDİR”
11 Şubat 2019 - 15:40

Devlet Bahçeli için ‘bilge liderimiz’ tanımlaması yapan Ülkü Ocakları  İlçe Başkanı  Ercan Mılık “‘Devlet Bahçeli Bey’in emrinde, Türk milletinin hizmetinde; isimsiz, beklentisiz, menfaatsiz, ikbal ve istikbal kaygısı gütmeden; meçhul askerler, vatan aşıkları olarak bu vatana hizmet, bu milleti yüceltmek ve yükseltmek gayesiyle mücadelemizi son nefer son nefes ve son damla kana kadar sürdüreceğiz ” dedi.

Ülkü Ocakları  İlçe Başkanı   Ercan Mılık ve yönetim kurulu üyeleri   gazetemize bir nezaket ziyaretinde  bulundular.  Ülkü Ocakları olarak yaptıkları çalışmalar hakkında  gazetemiz sahibi İ. Mehmet Bilgin’e bilgi veren Mılık, 31 Mart yerel seçimlerine ilişkin şu açıklamayı yaptı “

“Devletimizin bekası ve milletimizin selameti adına akılları zorlayan mücadeleyi her şart altında ortaya koyacağız. Bizler, Ülkü Ocaklılar, milliyetçi-ülkücüler, bu emanetin şerefli taşıyıcısı olmaya dün olduğu gibi bugün de hazır ve nazırız. ‘önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben’ şiarını kendisine ilke edinen bilge liderimiz milli meselelerde her zaman olduğu gibi siyaset üstü bir tavır sergilemiş mukaddesatımıza yönelen saldırıları bertaraf etmiştir. Devlet Bahçeli Bey’in emrinde, Türk milletinin hizmetinde; isimsiz, beklentisiz, menfaatsiz, ikbal ve istikbal kaygısı gütmeden; meçhul askerler, vatan aşıkları olarak bu vatana hizmet, bu milleti yüceltmek ve yükseltmek gayesiyle mücadelemizi son nefer son nefes ve son damla kana kadar sürdüreceğiz. Gücümüzü Cenab-ı Allah’tan ve davamızdan alarak, kararlılığımızı Türklük ve İslamiyet’te bularak, önümüzde dağlar, denizler, okyanuslar olsa da hepsini aşıp, liderimizin önderliğinde muzaffer olacağız” şeklinde konuştu.

Mılık: “Bu birliktelik beka meselesi. Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in kurduğu dava üzerine, Liderimiz Devlet Bahçeli’nin çizdiği bu yolda ülkü ocakları olarak yürüyeceğimizi her zaman dile getirmişizdir. Ülkemizin birliğe ve beraberliğe ihtiyaç duyduğu günlerde makam ve mevki gibi olguları hiçe sayarak olaya bir beka meselesi olarak bakıp cumhur adı altında kurulan bu birliktelik vatandaşımızın huzuru için büyük öneme sahiptir. Bunu anlayamayan bazı malum çevreler olduğu gibi bunlar arasından bizlerin içerisinde yer edinmeye çalışmak isteyenler de olacaktır. Ancak biz tabii ki bunlara asla fırsat vermeyeceğiz. 31 Mart seçimlerinde Cumhur İttifakı ile güzel bir birliktelikle bir arada olurken sonrasında da bu birlikteliğin devam edeceğini düşünüyorum ve yürekten inanıyorum.” diye konuştu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.