Kırıkhan Olay Gazetesi

VALİ RAHMİ DOĞAN VE BELEDİYE BAŞKANI AYHAN YAVUZ ŞEHİT ALİ ÇEKER’İN AİLESİNE TAZİYE ZİYARETİNDE BULUNDU

VALİ RAHMİ DOĞAN VE BELEDİYE BAŞKANI AYHAN YAVUZ ŞEHİT ALİ ÇEKER’İN AİLESİNE TAZİYE ZİYARETİNDE BULUNDU
08 Mayıs 2019 - 13:00

 

Hatay Valisi Rahmi Doğan ve Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, Şırnak Yağızoymak’ta teröristlerle çıkan çatışmada Şehit düşen Kırıkhan’lı Piyade sözleşmeli Er Ali Çeker’in Ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

08.05.2019 Çarşamba günü Şehit Ali Eker’in Baba ocağında gerçekleşen taziye ziyaretine Vali Doğan ve Başkan Yavuz’la birlikte İlçe Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu, Askeri erkân, İlçe emniyet müdürü Hasan Kılıç, Belediye Başkan yardımcısı Ali Kurter ve İlçe Müftüsü Mekki Solmaz katıldı.

Ziyarette Aşr-ı Şerif okunup tüm şehitlerimiz için dua edildi.

Vali Doğan ve Başkan Yavuz burada yaptıkları açıklamalarda, terörün her türlüsünü kınayıp, Ülkemizin bölünmez bütünlüğünü yıkmaya, parçalamaya hiç kimsenin ve hiçbir gücün başaramayacağına vurgu yapıp bütün Şehitlerimize bir kez daha Allah’tan (c.c.) rahmet, kederli ailelerine ve yüce Türk Milletimize başsağlığı dilediler. Ayrıca Gazilerimize acil şifalar dileyip, Devlet, Millet, Mülki amirler olarak hem bütün Şehit ailelerimizin hem de bütün Gazilerimizin her daim yanında olacaklarını özellikle belirttiler.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.