Kırıkhan Olay Gazetesi

WAGON PARK HİZMETE GİRDİ         

WAGON PARK HİZMETE GİRDİ         
16 Kasım 2019 - 16:15

Erkek giyiminde bugüne kadar İmza markası altında  hizmet veren   Merd Kardeşler bu kez farklı  bir tarzla  Kırıkhan halkının karşısına  çıkıyorlar. Bir çok ünlü markayı  bünyesinde bulunduran Wagon Park  düzenlenen törenle  hizmete girdi.

Kırıkhan’da ilk kez  İmza Giyim’le  erkek müşterine tarz  sunan Ali ve Hasan Merd kardeşler, Kanatlı caddesi üzerinde  Wagon Park  isimli işyerleriyle bir çok ünlü markayı  yine müşterileriyle buluşturuyor.

Wagon Park’ın bugün yapılan açılışına  Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi, İlçe Kaymakamı  Zafer Karamehmetoğlu, Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu, MHP İl Başkanı Murat  Adal,  Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Numan Bölükbaş, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kooperatif Başkanı İsmail Toklucu ve çok sayıda Kırıkhan’ın  iş adamı katıldı.

Kur’an-ı Kerim tilaveti ardından Kaymakam Zafer Karamehmetoğlu yaptığı konuşmada, ekonominin sıkıntılı  bir döneminde  böylesine  iş merkezlerinin açılmasının önemli olduğuna dikkat çekti ve yatırım yapan  iş adamlarının taktirle  karşılanması gerekliliğini dile getirdi.

Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi ise  yaptığı konuşmada, işyerinin Kırıkhan ve bölge halkına hayırlara vesile olmasını diledi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Secured By miniOrange