Kırıkhan Olay Gazetesi

YAVUZYILMAZ ‘’KIRIKHAN DEĞİŞİM İSTİYOR’’

YAVUZYILMAZ ‘’KIRIKHAN DEĞİŞİM İSTİYOR’’
13 Mart 2019 - 13:51

Millet İttifakının İYİ Parti Kırıkhan Belediye Başkan Adayı Erhan Yavuzyılmaz , İlçe başkanları ve meclis üyeleri ile Kırıkhan Gazetesini ziyaret etti.

Kırıkhan Gazetesi İmtiyaz Sahibi Burçak Bora Bilgin’e  gerçekleştirmeyi planladığı projeler hakkında bilgi veren Yavuzyılmaz, Kırıkhan Gazetesi’nde bulunmaktan ve  gösterilen hüsnü kabulden memnuniyetini dile getirdi.

Yavuzyılmaz Kırıkhan Gazetesini  ziyaretinde “Bizim siyaset anlayışımızda önce kentimiz Kırıkhan gelir. Yaşadığımız, doyduğumuz yer burası. Bu memleketi kalkındırmak zorundayız. Memleketi daha cazip hale, yaşanabilir hale getirmeliyiz. Kırıkhan’da vatandaşlar artık bir değişim istiyorlar. Düzenledimiz her toplantıda, bize gösterilen  ilgi ve alaka bu nedenle her geçen gün artmaktadır.  Bu nedenledir ki sorumluluğumuz daha çok artmaktadır” dedi.

Seçildiklerinde temel yaklaşım ve anlayışlarının şeffaflık üzerine kurulu olacağını belirten Yavuzyılmaz, neyi nasıl yaptığını hem belediye çalışanlarının hem de şehir halkının bileceğini, bilgi edinme hakkının ötesinde tam bir şeffaflık sergileyeceklerini ifade etti.

KIRIKHAN İÇİN EL ELE VERECEĞİZ

İnşallah oluşturduğumuz gönül köprüleriyle daha güzel bir Kırıkhan  oluşturacaklarını belirten  Erhan Yavuzyılmaz “Bizler  seçim var diye sahaya inmedik, yıllardır halkımızla iç içeyiz.  Tempomuz o zaman da, şimdi de oldukça yoğun.  İlçemizi ve mahallelerimizi yakışır bir gelişmişlik seviyesine ulaştırmak en büyük hedefimiz olacaktır.” dedi

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.