Kırıkhan Olay Gazetesi

YAVUZYILMAZ SEÇİM ÇALIŞMALARINA ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

YAVUZYILMAZ SEÇİM ÇALIŞMALARINA ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR
26 Kasım 2018 - 12:40

Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkhan Belediye Başkan Aday Adayı Erhan Yavuzyılmaz seçim çalışmalarına devam ediyor.

Önümüzdeki günlerde MHP’nin Kırıkhan Belediye Başkan adayı olarak  isminin açıklanması beklenen, her kesimin yakından tanıdığı ve sevdiği  Erhan Yazvuzyılmaz esnaflarla ve yöneticiler ile ziyaretlerine aralıksız bir şekilde devam ediyor.

Erhan Yavuzyılmaz’ın gerçekleştirdiği ziyaretler de ortak olarak genç deneyimli bir aday adayı olan Erhan Yavuzyılmaz’ın  Kırıkhan’ın sorunlarına vakıf, kendinden emin bir şekilde olmasını memnuniyetle karşıladıkları ve çıktığı bu önemli yol da kendilerine başarılar dilediler.

Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkhan Belediye Başkan Aday Adayı Erhan Yavuzyılmaz  , gazetemize yaptığı açıklama da ‘Vatandaşlarımızla, esnaflarımızla  sürekli diyalog halindeyiz. Kentin geleceği ile ilgili, ‘Ben’ değil, ‘Birlikte ne yaparız’ı düşünmek gerekiyor. Hedefim, Kırıkhan’a hizmet etmek ve halkımızın kaliteli yaşamasını sağlamak. Kırıkhan, hepimizin ortak paydasıdır. Hepimiz burada yaşıyoruz ve yaşamaya devam edeceğiz. Bu yüzden fikirleri, düşünceleri, beklentileri ve sorunları benim için çok önemlidir. Hep birlikte Kırıkhan’ı geliştirecek ve sağlıklı büyüteceğiz. Kırıkhan’da bulunan herkesi kucaklayarak, hemşerilerimle birlikte Kırıkhan’ın mutlu yarınlarını inşa etmek istiyorum. Düşüncelerinizi, beklentilerinizi her zaman bizimle paylaşabilirsiniz, ben de bundan çok memnun olurum.” şeklinde konuştu.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.