Kırıkhan Olay Gazetesi

YAYMAN “ AK PARTİ YIKILMAZ BİR KALE GİBİDİR”

YAYMAN “ AK PARTİ YIKILMAZ BİR KALE GİBİDİR”
14 Kasım 2020 - 13:58

  Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Korona virüs  hastalığını atlatır atmaz  yine  memleketi Hatay’a geldi ve temaslarına başladı. Yayman’ı Topboğazı bölgesinde kalabalık bir partili grup karşıladı.

      Korona Virüs  hastalığına yakalanan ve    gördüğü tedavi ardından sağlığına kavuşan Hatay Milletvekili  Hüseyin Yayman, dün akşam Kırıkhan’a geldi. Topboğazı bölgesinde kalabalık bir partili grubu tarafından karşılanan  Yayman,  bugün ilk  toplantısını parti yönetimiyle yaptı.

     Ak Parti Kırıkhan ve Hassa İlçe  Başkanları, kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen  Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman’a, Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz’da eşlik etti.

BAŞKAN YAVUZ’DAN CUMARTESİ PAZARI MÜJDESİ      

 Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz burada yaptığı toplantıda, Kırıkhan Belediyesi tarafından yapılan çalışmalara ilişkin bilgi verdi. Yavuz, “Hatay Büyükşehir Belediyesinin yapması gereken bir çok hizmeti  imkanlarımız kısıtlı olmasına karşın biz yapıyoruz. Bizim için önemli olan halkın sorunlarının ortadan kalkmasıdır. Bizde elimizden gelen tüm  gayretleri halkın refahı, huzuru için kullanıyoruz” dedi.

      Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, cumartesi  semt pazarının onaylandığını ve  çalışmalara çok kısa süre içerisinde başlanacağı müjdesini de verdi.

     Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman ise yaptığı konuşmada, Ak Partinin yıkılmaz bir kale gibi olduğuna dikkat  çekti.  Yayman “ Ne kadar seçim yapılırsa yapılsın, Ak Parti bütün seçimleri kazanacak güçtedir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan şimdi seçim olsa rahatlıkla  yeniden Cumhurbaşkanı seçilecek güçtedir.  Cumhurbaşkanımızda, Ak Parti’nin tüm kademelerinde yer alan isimlerinde tek bir  düşüncesi vardır; milletine  hizmet etmektir.  Yaparsa, Ak Parti yapar sloganı boşuna çıkmamıştır. Çevrenize bir bakın ne kadar milletin hayrına yapılan bir çalışma varsa, oda Ak Parti kadrolarının yaptığı çalışmadır.”dedi.

 

YAYMAN’DAN HÜKÜMET KONAĞI  MÜJDESİ

      Kırıkhan Hükümet Konağı yapımına  Aralık ayı içerisinde başlanılacağına dikkat  çeken Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman “ Şu andaki hükümet konağının arkasına  son derece modern bir Hükümet konağının yapımına ileri günlerde başlanılacaktır.  Önünde, çok büyük bir gezi ve dinlenme alanı yer alacaktır. Yine, Bir Camii yer alacaktır. Kırıkhan’a apayrı bir güzellik katacak olan  meydan ve Hükümet Konağında  tüm hizmetler daha kolay bir ortamda gerçekleştirilecektir. Kırıkhan’ımız her şeyin en iyisine layıktır, Hükümet Konağı  ilçemize hayırlı olsun” dedi.

 

 

 

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.