YAYMAN “ORTAK AKILLA ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ” « Kırıkhan Olay Gazetesi-Hatay'da Hızlı doğru tarafsız haberciliğin merkezi

28 Şubat 2021 - 01:09

YAYMAN “ORTAK AKILLA ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

YAYMAN “ORTAK AKILLA ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”
Son Güncelleme :

27 Ocak 2021 - 12:42

TBMM Dijital Mecralar Komisyon Başkanı ve AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, yoğun bir mesai ile çalışmalara devam ediyor. Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, TBBM Baş kanı Mustafa Şentop, Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz ve ATSO Başkanı Hik met Çinçin ile bir araya gelen Yayman “Söz konusu Hatay ise gerisi teferruattır” diyerek şehrimizi hak ettiği yere taşımak için ortak akılla çalışma ya devam edeceğiz. “dedi. SORUNLARI VE ÇÖZÜMLERİNİ KONUŞTUK TBMM Dijital Mecralar Komisyon Başkanı ve AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman konuyla ilgili yaptığı bilgilendirmede: “Tarım ve Or man Bakanımız Sayın Bekir Pakdemirli Beyfendiyi ziyaret ederek Tahtaköprü Barajı ve kapalı sistem sulaması eserleri için teşekkürlerimizi ilettik. Bakanımızı, Hatay’a da vet edip; Amik Ovasının değerli çiftçilerinin selamlarını iletip, sorunları ve çözümlerini konuştuk. BİRLİĞİMİZ VE KARDEŞLİĞİMİZ VAR OLSUN TBMM’de ziyaretimize gelen Kırıkhan Belediye Baş kanımız Ayhan Yavuz, Ziraat Odası Başkanımız Muhammet Çelik ve Muhtarımız Sinan Ceritoğlu beye nazik ziyaretleri için teşekkür ederim. Şehrimiz için daha çok çalışmaya devam edeceğiz. Birliğimiz ve kardeşliğimiz var olsun. ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ TBMM’deki ofisimizde ATSO Başkanı Hikmet Çinçin, Beyefendiyi misafir ettik. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederim Söz konusu Ha tay ise gerisi teferruattır” diyerek şehrimizi hak ettiği ye re taşımak için STK ve Meslek Odalarımızla Ortak Akılla çalışmaya devam edeceğiz. NAZİK EV SAHİPLİĞİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ. TBMM Başkanımız . Musta fa Şentop Beyefendiyi, ülke mizin önde gelen gazetecile rinden Yavuz Donat beyle ziyaret edip, TBMM’nin açılışının 100. yılı etkinlikleri ve güncel siyasal gelişmelere dair samimi bir sohbet gerçekleştirdik. Nazik ev sahipliği için teşekkür ederiz.”dedi.

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.