Kırıkhan Olay Gazetesi

YAYMAN “SEN BEN YOK, AK PARTİ VAR”

YAYMAN “SEN BEN YOK, AK PARTİ VAR”
08 Eylül 2020 - 8:23

Pandemi nedeniyle ara verilen AK Parti Hatay İlçe Teşkilatları 7. Olağan Kongreleri geçtiğimiz hafta sonu başladı.

Payas ve Arsuz’da yapılan Kongrelere katılan AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman: “Kongrelerimiz Ülkemize, Şehrimize ve İlçemize hayırlı olsun. Sen Ben Yok, Ak Parti var.”dedi. HAYIRLI OLSUN Konuyla ilgili bir bilgilendirme yapan AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman: “Payas 3.Olağan Kongremizi gerçekleştirdik. İlçe Başkanlığına yeniden seçilerek güven tazeleyen Veysi Güler ve yönetimine başarılar diliyorum. Kongremiz Ülkemize, Şehrimize ve İlçemize hayırlı olsun. Türkiye için, Hatay iç in ve Payas için.

SEN BEN YOK, AK PARTİ VAR

Arsuz 3.Olağan kongremizi Milletvekillerimiz, İl Başkanımız ve kıymetli teşkilatımızın katılımıyla gerçekleştirdik. Arsuz’da Bünyamin Nal’ın Başkanlığında yeni seçilen yönetim kurulu üyelerine başarılar dilerim. KUMLU VE REYHANLI İLÇE KONGRELERİ Geçtiğimiz hafta sonu İl Koordinatörü Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu’nun katılımıyla ilk olarak Cumartesi günü Payas yine aynı gün Arsuz ilçe kongreleri ile başladı. devam ilçe kongreleri Kumlu ve Reyhanlı’da da ilçe kongreleri gerçekleştirildi.

Gerçekleşen kongrelere, AK Parti Hatay İl Başkanı Mehmet Yeloğlu, AK Parti Hatay Milletvekilleri Hüseyin Yayman, Sabahat Özgürsoy Çelik, Hüseyin Şanverdi, Hacı Bayram Türkoğlu, AK Parti Hatay İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Eren ilçe belediye başkanları ve AK Parti yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.